OKTAGON 26 Štvanice živě!

Po měsíci se opět o slovo hlásí Oktagon, který vypukne již v sobotu na pražské Štvanici. Samuel Krištofič se utká o dočasný pás šampióna střední váhy s Polákem Naruszczkou. Na turnaji uvidíme i Pudilovou, Szabovou, Petráška, Matúše Juráčka a mnoho dalších zvučných jmen české i mezinárodní scény MMA. Sledujte celý turnaj Oktagon 26 živě.

Nepřehlédněte

Štvanice živě!

Po měsíci se opět o slovo hlásí  Oktagon, který vypukne již v sobotu na pražské Štvanici. Samuel Krištofič se utká o dočasný pás šampióna střední váhy s Polákem Naruszczkou. Sledujte celý turnaj Oktagon 26 živě.

Slavnostní udílení cen pod záštitou Czech MMA Association: Petr Khru Macháček trenérem roku

V sobotu 15. prosince proběhlo první slavnostní udílení cen pod záštitou organizace MMAA. Protože se jednalo o exkluzivní akci, odpovídalo tomu samozřejmě i místo. Vše se uskutečnilo v unikátní restauraci AUREOLE FUSION RESTAURANT & LOUNGE ve 27. patře. 

Slavnostní udílení cen pod záštitou Czech MMA Association

Celkem bylo vyhlášeno sedm kategorií a na výběru nominovaných se podílelo samotné MMAA i několik přizvaných osobností české MMA scény. Trenérem roku se stal Petr Khru Macháček a nejlepším bojovníkem Jakub Tichota, oba Hanuman Gym Praha. Výkon roku si zasloužil Peter Gabal. Nechyběla ani osobnost roku, kterou je Lucie Pudilová.

Nejlepší bojovnice: Tereza Bledá
Nejlepší bojovník: Jakub Tichota
Nejlepší pořadatelský klub MMAA: AtomGym Plzeň
Nejlepší rozhodčí: Jakub Muller
Nejlepší trenér: Petr Khru Macháček
Osobnost MMAA roku 2018: Lucie Pudilová
Výkon roku: Peter Gabal

Nejlepší trenér: Petr Khru Macháček

Zároveň nám organizace MMAA představila další novinky. Můžeme se těšit na turnaje pro děti od 10 do 17 let a Semi – pro MMA ligu, což bude jakýsi „mezistupeň“ mezi amatérským a profi MMA zápasy. 

„Když jsem v roce 1991 začínal s thajským boxem a ultimatními zápasy, tak jsem snil o tom, že „jednou“ budou naši bojovníci, trenéři a lidí okolo mít takové své předávání „Oscarů“.. A je to tady. Díky všem, kdo se o to zasloužili.“ okomentoval akci Petr Khru Macháček.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue