top fight logo export web
Miroslav Strbak

Slovenský zápasník Miroslav Štrbák dostal infarkt na tréninku, teď bojuje o život v nemocnici

Tak to je smutná zpráva! Miroslav Štrbák zkolaboval na úterním tréninku a byl odvezen do nemocnice. Podle slovenského týmu Octagon Fighting Academy byl důvodem kolapsu infarkt.

Štrbáka postihl infarkt v úterý, a to přímo během tréninku. Kolegové z týmu mu naštěstí okamžitě poskytli první pomoc a rychle přivolali záchrannou službu, která Mirka převezla do bratislavské nemocnice. Některé informace uvádí, že je jeho stav stabilizovaný, jiné zase to, že byl uveden do umělého spánku. Na oficiální stanovisko si tak budeme muset počkat.

Podle serveru Czechfighters byly zápasníkovi v nemocnici udělány testy, které odhalily, že už jeden předchozí menší infarkt prodělal, aniž by ho vůbec zaznamenal. V každém případě na úterním tréninku už došlo k jasnému kolapsu.

Štrbák, kterému se přezdívá kvůli jeho vzhledu „Wolverine“, patří mezi nejzkušenější zápasníky na československé scéně. Během 10 let nasbíral v kleci 19 výher, 10 porážek a 1 remízu. Stal se šampionem organizace Rock the Cage a následně také české GCF, když zvítězil nad Davidem Kozmou. Předloni sahal dokonce po titulu v OKTAGONu, ale na Poláka Legierskiho bohužel nestačil. Naposledy se Mirek představil loni v lednu, kdy porazil na body Karola Ryšavého.

Držíme palce, ať se z toho Miroslav Štrbák co nejdříve dostane a jeden ze svých největších životních zápasů vyhraje.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!