top fight logo export web
5fa46e7cfe823c05f32cf42d4fc3fa11df43f68e

Souboj Titánů 2018 je tady

Už 17. listopadu 2018 se v plzeňské sportovní hale TJ LOKOMOTIVA na Slovanech o slovo přihlásí akce, která se může pyšnit tradičně skvělou mezinárodní FIGHT CARD v čele s exkluzivní pyramidou ve váhové kategorii -91 Kg se zástupci České republiky, které již máte tu čest znát i z jejich zápasů v rámci Souboje Titánů: Trojnásobný mistr Evropy IFMA: Jakub KLAUDA, Cyril POHL a Adam Audy. 

Trojnásobný mistr Evropy IFMA: Jakub KLAUDA, Cyril POHL a Adam Audy

Dalšími účastníky této exkluzivní podívané budou zahraniční Gladiátoři z Albánie, Německa, Polska, Slovenska a Francie. 

Souboj Titánů také nabídne „Title super – heavyweight C.M.T.A.“ o profesionální titul mistra ČR v Muay thai v supertěžké váze mezi Michalem Raissingerem (Spejbl Gym Praha) a Michalem Janáčkem (Gladiators gym České Budějovice).

Celý turnaj – Pyramida Souboje Titánů se ponese v duchu těžkých vah top fighters z celé Evropy, přičemž váhovou dominanci podtrhne právě finálový zápas o titul C.M.T.A. v supertěžké váze.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!