top fight logo export web
d4f4b7d9c4b6ed61f08697c4e1a63aeade65ecbf

Soupeři, třeste se: Leo Brichta je po zranění zpět

Je to nějaký ten pátek, kdy Hanuman Gym a Petra Macháčka opustil talent českého MMA Leo Brichta. Následně se přemístil pod vlajku Primmat gym Praha, který vede Marek Lončák. Pak ale přišlo zranění. Leo Brichta si přivodil luxaci Lysfrankova kloubu (nárt) a následovala dlouhá pauza.

V minulých dnech přišla skvělá zpráva a Leo Brichta se hlásí zpět do své služby. Uvidíme ho už na akci Fusion FN22: Cage Fight v Brně, která se koná 27. října. Jeho soupeřem bude Philipp Haarburger.

Na startovce nebudou chybět domácí jména jako JayJay Gottvald, Jiří „Sněhulák“ Jaroš a v titulovém zápase se představí Petr „Berry“ Beránek. Čeká nás 10 zápasů, z toho 3 postojové, zbytek MMA.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!