Spejbl Gym pořádá seminář, přijďte si zkusit barmský box

Spejbl Gym pořádá další seminář. Tentokrát si můžeme zkusit barmský box pod vedením toho nejpovolanějšího z oboru Dave Le Duca. Co to je?

Barmský box (Lethwei) je bojový sport rozšířený na území Barmy. Vyvinul se přibližně před tisíci lety a do dnešní doby se pravidla téměř nezměnila. K zápasu proti sobě nastupují boxeři bosi, pěsti mají omotané vlněnými bandážemi. Jsou povoleny všechny údery a kopy, včetně úderů hlavou a také jsou povoleny všechny strhy, podmety, porazy, hody a zvraty.

Když Barmu obsadili Angličané, zakázali nejen zápasy, ale i trénink barmského boxu. Později od tohoto zákazu ustoupili a sami angličtí guvernéři se účastnili zápasů.

Lethwei (barmský box) seminář (workshop)

Pořádá: Spejbl Gym Prague
Datum: Neděle 4. listopad 2018 v 15:00

A kde? Spejbl Gym Prague
Rýmařovská 561, 19900 Praha

Cena: 990,- kč.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin