top fight logo export web

Tábor uvidí profesionální box! Hotel Palcát se promění v bojiště

Tábor se opět může těšit na Noc bojovníků, která se uskuteční už sedmým rokem. V sobotu 21. prosince se Hotel Palcát promění v bojiště a my uvidíme rovnou dvanáct zápasů v Muay Thai, boxu a K1.

„Nic jsem nevymýšlel a startovní listinu jsem složil především z našich bojovníků. Někteří už jsou profesionálové, jiní to pak mají jako odměnu za to, jak celý rok tvrdě pracují v gymu. Akce není zisková, ale se ženou nás to velice baví a naopak se každým rokem snažíme pomáhat těm, kteří to potřebují,“ okomentoval akci pořadatel a trenér David Kubíček.

Právě David je dvojnásobný vicemistr republiky v boxu a své zkušenosti se rozhodl předávat v Táboře ve svém gymu KBC Tábor. Po boku mu je jeho manželka Věra Kubíčková (Věrka Kubíčková: Být mámou a zároveň zápasnicí není lehké, ale do obojího dávám srdce), která se zaměřuje na trénink dětí. V minulosti se sama v ringu ukázala, letošní ročník však kvůli zdravotním problémům vynechá. I tak ale nebude o kvalitní zápasy nouze, o hlavní trhák večera se postará domácí hvězda Jakub Sebera, který se začíná v profesionálním boxu výrazně prosazovat.

Noc bojovníků v Táboře bude startovat v sedm hodin. Lístky se pohybují od 290,- Kč v předprodeji, na místě pak za 330,- Kč. Celou akcí bude provázet známý zápasník a moderátor Robert Kurka, medailista z MS v Muay Thai v Bangkoku. I tento rok pomáhá KBC Tábor dětem z dětského domova Radenín. Je možné přispívat na transparentní účet 5800425309/0800. Celá částka pak bude dětem předána na konci ledna.

Noc bojovníků v Táboře – FIGHT CARD A VÝSLEDKY

Viktorie Jílková X Julie Polednikova
Ondřej Kolařík X Zdeněk Hrdlička
Erik Teplý X Josef Škop
Martin Jindrák X Michal Volek
Tereza Žirovnická X Veronika Rolničkova
Denis Šimůnek X Petr Koníček
Adam Kolařík X Pavel Ján
Pavel Šácha X  Karel Plíšek 
Antonín Coufal X Matěj Kubina
Aleš Makovec X Sergej Vyhnalek
Vladimír Lengál X Egon Hrstka
Jakub Sebera X Ajezen Harpal

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Stojí to za to. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení.

Registrovat se můžete zde.

betano mobil

Koukáte na turnaje živě? Tak čtěte. Stačí pár kliknutí a máte všechny na jednom místě zdarma. Navíc ještě dostanete za nic 500,- Kč. Kde to dnes vezmete? Sledujte galavečery Oktagon a UFC, klikněte zde.