top fight logo export web
karlos vemola nemecko vyhra

Tady to vře! Oktagon mě strašně naštval, zlobí se Karlos Vémola

Karlos Vémola je hlavní hvězdou Oktagonu, ale úplně vřelý vztah s touto organizací nemá. Rozhodně ne po předchozím jednání.

Terminátor je v tomto věku stále častěji sužován různými zraněními, přičemž jedno takové si přivodil v duelu s Aleksandarem Iličem. Nejedná se o nic vážného, co by jej nepustilo do zápasu, ale jeho tréninky budou limitované do té doby, než se podrobí operaci.

V ideálním případě si Karlos mohl sjednat operaci již na letošní podzim, ale protože počítal s tím, že se představí na říjnovém turnaji Oktagonu v Německu, tak onen zákrok odložil. Zanedlouho se však dozvěděl, že jej promotér Ondřej Novotný do Německa nepustí. V ten moment se objevil oheň na střeše.

„Dlouhodobě mám špatný loket, ale bohužel jsem si ho ještě rozbil o Iličovu hlavu. Doktoři mi řekli, že se to musí operovat. A když to otevřou, tak mi rovnou udělají kompletní rekonstrukci,“ informoval Karlos skrze sociální sítě Fight Live.

„Problém je, že jsem byl s Ondrou Novotným domluvený na tom, že budu zápasit v Německu. Proto jsem tu operaci odložil, a proto mě to tolik sere. Kdybych ji neodložil, do konce prosince bych se hezky připravil (na turnaj v O2 areně),“ postěžoval si.

„Takhle to pro mě znamená, že jsem tu operaci odbyl. Počkám si na konec roku, udělám zápas a půjdu znovu na operační sál. To je naprosto zbytečné. A proč? Ty důvody znají jenom Ondra s Palem,“ popíchl Vémola oba promotéry Oktagonu.

vemola kincl

Karlos Vémola: Kincl je srab!

Aby toho nebylo málo, řeší Terminátor i další potíže. V tuto chvíli se totiž neví, zdali se na konci roku, jak se původně plánovalo, střetne s Patrikem Kinclem. Ten se údajně začíná „vykrucovat“.

„Kincl nemá kam uhnout. Ten zápas může jenom oddálit, a přesně to z něj cítím, že se mu do toho nechce. Jako šampion si nemůže vybírat, s kým bude zápasit. Já si jdu na konci letošního roku pro titul v osmdesát čtyřce,“ sdělil Vémola během instagramového přenosu.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!