top fight logo export web
karlos vemola souper

Terminátor ostře o Kinclovi: Ať drží hubu, teď mě nezajímá. Už jednou jsem ho jednoznačně zmlátil

Karlos Vémola si nenechal líbit posměšky, které k němu přilétly od Patrika Kincla, a proto také přešel do plné ofenzivy.

Sprcha emocí a nadávek. Tak nějak by se dalo koukat na verbální válku, v níž se ocitli dva přední tuzemští zápasníci.

Patrik Kincl teď nedávno Terminátora osočil ze strachu. Když v OKTAGONu působil Viktor Pešta, Karlos „zbaběle“ přešel do střední váhy, aby se konfrontaci s ním vyhnul. Když ale do střední váhy přišel Kincl, tak Karlos prý opět „zdrhá“ do polotěžké váhy, kde už chválabohu žádný Pešta není.

Narážka to byla vskutku citelná, a tak na ni Vémola musel reagovat.

„Co říkám na vyjádření Kincla, že se vyhýbám zápasu s ním? To jsem slyšel až od vedení OKTAGONu, já Kincla opravdu nesleduju, ten člověk mě vážně nezajímá. Nevím, proč bych se měl věnovat někomu, koho už jsem jednou jednoznačně zmlátil!“ vyřkl Vémola zjevně pod jistým náporem emocí.

„Myslím si, že po tom, co naposledy předvedl v O2 areně (souboj s Pirátem), by měl opravdu držet hubu a krok, protože je skutečně malá tlustá sedmdesát sedmička. A osmdesát čtyřku prostě nemůže udýchat. Byla katastrofa, co tam předvedl. Já se tomu zápasu samozřejmě nevyhýbám. S Ondrou (Novotným) jsem na tom dohodnutý, dříve či později. Kincl má můj titul, já si pro něj přijdu zpátky,“ slíbil Vémola prostřednictvím deníku Sport.

Oba borci se spolu už jednou setkali, Terminátor v roce 2018 Kincla porazil na body.

„Už jednou jsem ho zmlátil, zmlátím ho podruhé. Akorát jsem teď měl tolik zdravotních problémů, že je pro mě naprosto nereálné, abych shazoval dvakrát za sebou do osmdesát čtyřky. Takže pro mě je teď devadesát trojka optimální. Potom, na konci roku, nebo až na tom budu zdravotně dobře, jak potřebuju, tak si dojdu i pro ten titul v osmdesát čtyřce,“ dodal Vémola v deníku Sport.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.