Gor Harutjunjan zapas dnes

Thunder Harutjunjan se na MMAster League 3 pokusí sestřelit Highlandera Marvana

Blížící se MMAster League 3, která se uskuteční již tento pátek na Kladně, nabídne solidní porci devíti zajímavých zápasů.

Vedle MMA a K1 se fanoušci mohou těšit i na upravená pravidla MMA Striking. Jedná se prakticky o plná pravidla muaythai, ale boj se bude odehrávat v malých 4-uncových rukavicích.

Jednou z hlavních hvězd celého turnaje je bezpochyby zkušený borec s Arménskými kořeny Gor Harutjunjan. Toho čeká ostřílený soupeř Ondra Marvan. Gora jsme před zápasem krátce vyzpovídali o tom, jak se připravoval.

Gor Harutjunjan zapas

Tvůj soupeř Ondra Marvan preferuje agresivní nátlakový styl. Jaká bude tvoje taktika ?

Moje taktika bude vyhrát, s touhle hlavou tam jdu. Samozřejmě taktiku máme vymyšlenou s Toljou, ale v boji se uvidí, jak moc se toho dokážeme držet.

Turnaj MMAster League 3 se odehraje v kleci, bude to pro tebe hodně nezvyklé?

V kleci už jsem pár zápasů měl (postoj), takže vím, do čeho jdu.

Kde jsi se v této náročné době připravoval?

Příprava probíhala ve zbrusu nových prostorách Fighter’s Zone v centru Prahy. Jako provozovatel jsem tak měl možnost odzkoušet každý metr čtvereční včetně ringu a pytlů, než se centrum otevře pro veřejnost. S přípravou mi pomáhal Tolja a někteří moji svěřenci, které jsem si volal na sparingy nebo nácviky, za což jim moc děkuji.

Láká tě MMA a může to pro tebe být další kariérní výzva?

Co se týká MMA, to mě neláká. Malé rukavice jsem si chtěl vyzkoušet, ale na zem už jsem starý. Později bych radši klasický box. Na závěr děkuji všem sponzorům. Bez nich by příprava nemohla v této kvalitě proběhnout (toljagym, stavbyzcz, mekmarket, fighterzonepraha, retrogym, goldenfitness, bodysolutionclinic, fightstore).

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue