ACA 122: Michal Martínek vs. Tomas Pakutinskas, informace, fight card a výsledky

To je charakter! Bojovník Michal Martínek se zastal Karlose Vémoly

Karlos Vémola prožívá jedno z nejtěžších období ve svém životě. Kvůli zranění přišel o titulový zápas s Pirátem a OKTAGON ho bleskurychle nahradil jeho velkým rivalem Patrikem Kinclem.

Aby toho nebylo málo, zranění jsou tak vážná, že Terminátor netuší, jestli se do klece ještě někdy vrátí. Ale jak se říká, v nouzi poznáš přítele. A jednoho takové teď Terminátor našel.

Český bojovník Michal Martínek, který zápasí v zahraniční organizaci ACA, se ho totiž veřejně zastal a vyslal na jeho adresu slova podpory.

Karlos je psychicky velice silný, ale furt je to člověk z masa a kostí, furt má srdce. Říká si Terminátor, ale pořád je to člověk. Chtěl jsem podpořit kamaráda, který pro mě hodně udělal v minulosti. Karlos mě začal tahat na kempy, vybral si mě jako sparing, jako hlavní sparing v London Shootfighters, nechal mě bydlet u sebe. Tohle jsou věci, který já nezapomenu a budu s ním držet basu. Nemusíme spolu souhlasit úplně ve všem, naše cesty můžou být rozdílný třeba ohledně prezentace, ve finále ho beru ale jako svoji větev. Když cítím, že můj kamarád má problém, když se neví, jestli se ještě vrátí, je ho potřeba podpořit. Přišlo mi to správný,” prozradil Martínek.

Zatímco hateři práskají láhve šampaňského a radují se z cizího neštěstí, Martínek si je vědom toho, co Vémola dokázal.

On si vypěstoval renomé, každý ho chce seknout, každý mu chce vzít status Terminátora. On se bude dlouho vracet, do toho soupeři budou přibývat. On si nemůže potom vybrat nějakého kluka ze stodoly, to musí být frajer nějakého formátu. My mu jako celý tým držíme palce a řekli jsme mu, že jsme tu pro něj. Když bude potřeba, tak ho připravíme, aby byl schopen vyhrát další zápas,” dodal Michal.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin