top fight logo export web
22b45a63a517e0076774d04a68cd0895ed7ccdef

To je škoda! Boxer Ducár v Londýně nestačil na Billama Smitha

Český boxer Vasil Ducár prohrál v Anglii s Chrisem Billamem Smithem 0:3 na body. Ve svém čtrnáctém profesionálním zápase si tak připsal čtvrtou porážku.

Vasil byl v bitvě o Kontinentální titul organizace WBA v křížové váze dvakrát počítán a po desátém kole bylo jasné, že i přes solidní výkon odejde z duelu jako poražený.

Není se čemu divit. Ducár vzal zápas narychlo a nastupoval proti favoritovi, který byl ve světovém žebříčku o dvanáct míst před ním. I když Vasil začal aktivně a dokázal v prvním kole dostat soupeře pod tlak, brzy se karta obrátila a Smith převzal otěže zápasu. Třináct sekund před koncem čtvrtého kola byl Ducár poprvé počítán. Druhé počítání zažil na začátku šestého kola.

Vasil se ale nevzdával, i když věděl, že na body nevyhraje. V osmém a desátém kole se ještě pokusil o pár pěkných útoků, ale domácí borec si zápas pohlídal a dotáhl ho do vítězného konce.

Vasil Ducár prohrál v Anglii v boxu

Je zajímavé, že Ducár prohrál v profesionálech vždy na půdě soupeřů. Po zisku titulu organizace WBF v září 2018 následovaly tři prohry na body. V červnu 2019 v Johannesburgu padl s Jihoafričanem Kevinem Lerenou o pás světového šampiona organizace IBO. V listopadu téhož roku v Paříži prohrál v bitvě o frankofonní titul organizace WBC s Francouzem Hervem Lofidim a loni v březnu v Kazani nezvládl duel s Rusem Alexejem Jegerovem.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!