top fight logo export web
Miroslav Strbak nemocnice

To je úleva! Slovenský bojovník Miroslav Štrbák se dostává z infarktu a už komunikuje se svým okolím

Miroslav Štrbák zhruba před dvěma týdny zkolaboval na tréninku. Příčinou kolapsu byl rozsáhlý infarkt. Další testy prokázaly, že jeden menší infarkt Miro prodělal už dřív, jen jej vůbec nezaznamenal. A i když se po těžké infarktu zotavuje hodně pomalu, jeho zdravotní stav se lepší. Dokonce už komunikuje i se svým okolím.

Mirkův stav je stabilizovaný a už komunikuje se svým okolím. Bližší informace zatím po dohodě s rodinou nechceme podávat,“ potvrdila Štrbákova manažerka Nina Sedláková.

Srdeční selhání si vybralo krutou daň, Štrbáka museli přímo v gymu oživovat jeho týmoví parťáci. Byl u toho i zápasník Tomáš Deák, který se s fanoušky podělil o své pocity. „Byl jsem přímo na místě a nikomu na světě nepřeji vidět to, co jsem viděl já. Bylo to něco strašného. Mirko je ale velký bojovník a já pevně věřím, že to zvládne. Modlím se za něj každý den. Jsem si jistý, že se z toho dostane,“ uvedl Deák.

Štrbák zápasí od roku 2011. Během své kariéry odzápasil 30 bitev, z toho jich 19 vyhrál. Dva roky po své premiéře se stal šampionem Rock the Cage a o několik měsíců později triumfoval i v GCF. Dokázal porazit i taková jména, jako je právě Tomáš Deák a David Kozma.

V OKTAGONu se představil naposledy loni v lednu, kdy porazil Karola Ryšavého. Každopádně to, že už komunikuje s okolím a uzdravuje se, je skvělá zpráva a my doufáme, že se dá brzy úplně do kupy.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!