mmaster league 3 fight card vysledky zive

Turnaj MMAsters League 3: Informace, fight card a výsledky

Nový hráč MMAsters League na tuzemském hřišti bojových sportů nám nabídne již třetí galavečer, který vyplní zápasy pod pravidly MMA, K1 a také MMA Strikingu.

Kromě dvou obvyklých disciplín se fanoušci určitě těší na poslední zmiňovanou variantu. Ta v sobě skrývá plná pravidla muaythai, ale boj se odehraje v malých a otevřených 4-oz rukavicích.

Na atraktivitu těchto zápasů sazí například asijský kolos ONE Championship. Zápasy bývají svižné a riziko knockoutu je podstatně vyšší.

MMAsters League 3, fight card a výsledky

mmaster league 3 fight card

Radosz Lukasz – Klauda Jakub (na body)
Baryshnikov Vitaly – Lesák Luboš (TKO)
Bondarenko Oleksiy – Chotěnovský Lukáš (na body)
Harutjunjan Gor – Marvan Ondřej (na body)
Mavrodiev Andrei – Handanagič Max (TKO)
Humburger Dominik – Lamacký Pavel (TKO)
Malina Ondřej – Laube Tomáš (TKO)
Štummer Josef – Štěpán Václav (na body)
Němeček Tomáš – Naswetter Domenico (na body)

Turnaj MMAsters League 3 nabídne devět zápasů. Organizace má jako hlavní cíl podporu mladých talentů, ale na kartě najdeme i poměrně známá jména.

Hlavní událost celé akce si vezme pod patronát veleúspěšný reprezentant v Thajském boxu Jakub Klauda. Trutnovského borce prověří Polák Lukasz Radosz. Oba zápasníci jsou ověnčení tituly známých organizací a dokázali vybojovat medaile i na turnajích IFMA.

Další ostře sledovaná záležitost bude MMA premiéra ostříleného postojáře Luboše Lesáka. Toho rozhodně nečeká snadná práce, protože musel akceptovat změnu soupeře a nyní bude čelit zkušenému Ukrajinci Vitaly Baryshnikovovi.

První profesionální zápas čeká talentovaného Dominika Humburgera. Mistr ČR v MMA a juniorský šampion v boxu bude muset potvrdit naděje do něj vkládané, ale na druhé straně klece bude čekat Pavel Lamacký.

Maximus zažil na českých kolbištích souboje s takovými jmény, jako jsou Bahník a Mikulášek. Rozhodně tak bude pro Dominika zajímavým gatekeeperem.

Fanoušci akční podívané určitě zbystří při souboji Gora Harutjunjana a Ondřeje Marvana. Turnovský Highlander je vyhlášený svojí tvrdostí, ale stejná charakteristika platí i na bijce z Arménie, který kosí své protivníky v K1 i boxu.

Kde sledovat MMAsters League 3?

Celá akce bude vysílána televizní stanicí O2 TV Sport a začne tento pátek od 19:00. Pokud již O2 TV nemáte, je možné galavečer sledovat pomocí sázkové kanceláře, která si také připravila zajímavé kurzy. Klikněte níže a užijte si tento skvělý turnaj živě zdarma.

 —> Sledovat z ČESKÉ REPUBLIKY

 —> Sledovat ze SLOVENSKA

mmaster league 3 fight card vysledky

 • 1️⃣Co je MMAsters League?

  Organizace MMAsters League se zaměřuje na MMA a K1. Pořádá například K1 zápasy v kleci v malých rukavicích. Vyznačuje se tím, že podporuje především mladé talenty a skládá atraktivní zápasy. Na pozici manažera zde působí třeba Patrik Kincl, přední český MMA bojovník.

 • 2️⃣Kdy je turnaj MMAsters League 3?

  Třetí turnaj MMAsters League má datum 7.5.2021 (pátek). Vzhledem k aktuální situaci je galavečer bez diváků. Samotný start se plánuje v 19:00 hodin.

 • 3️⃣Jaká je fight card galavečeru MMAsters League 3?

  MMAsters League 3 má skvěle složenou fight card a určitě nabídne i překvapivé výsledky. Předvede se nám například Jakub Klauda, domácí ikona v muaythai. Dále pak Luboš Lesák, Ondřej Malina, Václav Štěpán a další.

 • 4️⃣Kde sledovat MMAsters League?

  Turnaj MMAsters League bude možné sledovat na placené TV O2 TV Sport, pokud tuto televizi nemáte, nemusíte smutnit. Přenos poběží zdarma i u sázkové kanceláře, spustit ho můžete zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue