Top-Fight.cz - bojové sporty

UFC 251: Volkan Oezdemir vs. Jiří Procházka – PROMO

Čas neúprosně kráčí kupředu a každičkým dnem se i my postupně blížíme k jedné z největších MMA událostí roku. Na ostrově Yas totiž 11. července vypukne velkolepý UFC turnaj, jehož součástí bude i nejzářivější český zápasník Jiří „Denisa“ Procházka.

Že jde o mimořádnou událost, to cítí nejen tuzemští fanoušci, ale i spousta těch zahraničních. Ti totiž vnímají dnes už bývalého šampiona polotěžké váhy Rizinu jako člověka s velkým potenciálem, který touží po tom se osvědčit i v UFC, kde rovněž vyhlásil útok na titul.

První zkouška nese název Volkan „No Time“ Oezdemir a ten českého protivníka hodlá přivítat tím nejtvrdším možným způsobem. Jak už nám jeho přezdívka napovídá, nebude si chtít dávat na čas a půjde si pro ukončení před limitem. 

Který z těchto dvou borců si nakonec připíše vítězství?

 —> Analýza k zápasu

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin