Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin

UFC Praha živě: V Galerii Harfa proběhl veřejný trénink

Každý fanoušek UFC už odpočítává hodiny. Galavečer v Praze je už v neděli a bojovníci se poprvé představili českým divákům. V pražském nákupním centru proběhl veřejný trénink a všichni si ho náramně užili.

Největší pozornost si zasloužila jediná Češka v UFC Lucie Pudilová. Ta na pódiu předvedla část svého umění. Sparring partnera jí dělal její trenér Ladislav Erdelyi a při loučení se jí dostalo obrovského aplausu. „Já si to strašně užívám. To je sen. Ti lidi jak fandí, to je nádhera. Těším se do o2 areny. Je to hrozně velká podpora a já jsem opravdu šťastná,“ zářila Pudilová po tréninku, po kterém se cítí v životní formě.

„Já se cítím strašně skvěle.Údery byly jako nikdy, i v této váze. Jsem ráda, že mě k tomu lidi zase vymotivovali,“ nadšeně dodává česká zápasnice. A v sobotu to bude parádní řežba. Moc dobře to ví i Pudilová. „Já si myslím, že na sebe vystartujeme obě. Bude to stát za to. Pokud bude taková, jaká je a já budu, jaká jsem, tak to bude fantastický zápas,“ slibuje česká bojovnice.

Největším trhákem ale bude souboj Poláka Blachowicze a Brazilce Santose. První prý kope jako kůň, druhý zase stihne 10 úderů za tři vteřiny. Oba jsou přesvědčeni, že až v sobotu přijde jejich chvíle – budou o krok napřed. „Vím o něm úplně všechno. Nastudoval jsem jeho styl, vím, kde je nebezpečný a na co si mám dát pozor. Já jsem připraven,“ tvrdí polský ranař Blachowicz. „Já spoléhám na svůj agresivní styl a prvky kickboxu, které v sobotu ukážu naplno,“ slibuje zase Santos. Galavečer UFC v Praze se koná už v neděli 23.2. od 17 hodin a vy ho můžete sledovat na Nova Sport 2 a VOYO.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin