top fight logo export web
8d44bd917a5fa323291eff4ab846a0d35a73b99e

UFC Praha: Známe první jména UFC Fight Night 145

Historicky první turnaj UFC, který se uskuteční v České Republice, začíná dostávat konkrétní podobu. První předběžně potvrzené jméno je Srb Darko Stosic.

Tento 26letý borec má za sebou úspěšnou premiéru v UFC. Letos na turnaji UFC Fight Night 134 zvládl v prvním kole ukončit Jeremyho Kimballa, který se nám nedávno předvedl v O2 Aréně na Oktagonu 10. Stosic má momentálně bilanci 13 výher a 1 porážku. O tu se postaral Jiří Procházka na turnaji GCF v roce 2014. Jméno Stosicova soupeře zatím není známé, ale proslýchá se, že by mělo jít o ruského bojovníka.

Ostatní jména na kartě jsou zatím pouhou spekulací, ale je jasné, že o Lucii Pudilovou nás vedení UFC pravděpodobně nepřipraví. Několik dalších domácích bijců je určitě v hledáčku a asi rozhodnou i jejich výkony do konce tohoto roku.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.