top fight logo export web
8d44bd917a5fa323291eff4ab846a0d35a73b99e

UFC Praha: Známe první jména UFC Fight Night 145

Historicky první turnaj UFC, který se uskuteční v České Republice, začíná dostávat konkrétní podobu. První předběžně potvrzené jméno je Srb Darko Stosic.

Tento 26letý borec má za sebou úspěšnou premiéru v UFC. Letos na turnaji UFC Fight Night 134 zvládl v prvním kole ukončit Jeremyho Kimballa, který se nám nedávno předvedl v O2 Aréně na Oktagonu 10. Stosic má momentálně bilanci 13 výher a 1 porážku. O tu se postaral Jiří Procházka na turnaji GCF v roce 2014. Jméno Stosicova soupeře zatím není známé, ale proslýchá se, že by mělo jít o ruského bojovníka.

Ostatní jména na kartě jsou zatím pouhou spekulací, ale je jasné, že o Lucii Pudilovou nás vedení UFC pravděpodobně nepřipraví. Několik dalších domácích bijců je určitě v hledáčku a asi rozhodnou i jejich výkony do konce tohoto roku.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!