OKTAGON 26 Štvanice živě!

Po měsíci se opět o slovo hlásí Oktagon, který vypukne již v sobotu na pražské Štvanici. Samuel Krištofič se utká o dočasný pás šampióna střední váhy s Polákem Naruszczkou. Na turnaji uvidíme i Pudilovou, Szabovou, Petráška, Matúše Juráčka a mnoho dalších zvučných jmen české i mezinárodní scény MMA. Sledujte celý turnaj Oktagon 26 živě.

Nepřehlédněte

Štvanice živě!

Po měsíci se opět o slovo hlásí  Oktagon, který vypukne již v sobotu na pražské Štvanici. Samuel Krištofič se utká o dočasný pás šampióna střední váhy s Polákem Naruszczkou. Sledujte celý turnaj Oktagon 26 živě.

UFC Praha: Známe první jména UFC Fight Night 145

Historicky první turnaj UFC, který se uskuteční v České Republice, začíná dostávat konkrétní podobu. První předběžně potvrzené jméno je Srb Darko Stosic.

Tento 26letý borec má za sebou úspěšnou premiéru v UFC. Letos na turnaji UFC Fight Night 134 zvládl v prvním kole ukončit Jeremyho Kimballa, který se nám nedávno předvedl v O2 Aréně na Oktagonu 10. Stosic má momentálně bilanci 13 výher a 1 porážku. O tu se postaral Jiří Procházka na turnaji GCF v roce 2014. Jméno Stosicova soupeře zatím není známé, ale proslýchá se, že by mělo jít o ruského bojovníka.

Ostatní jména na kartě jsou zatím pouhou spekulací, ale je jasné, že o Lucii Pudilovou nás vedení UFC pravděpodobně nepřipraví. Několik dalších domácích bijců je určitě v hledáčku a asi rozhodnou i jejich výkony do konce tohoto roku.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue