top fight logo export web
b2dcf4648859f1dbf3d4b2f1d834c8eee06f71bd

UFC v Praze se Vémoly netýká, místo toho doprovodí veterána do důchodu

Není to tak dlouho, co nám na konferenci ohledně UFC v Praze bylo odhaleno, že se tam s Karlosem Vémolou nepočítá, a proto si přední český bojovník zajistil jiné plány. Dne 16. března se utká s Martinem Šolcem, pro něhož se bude jednat o derniéru jeho dlouhé MMA kariéry.

Přání by se měla plnit, a to platí zejména v případech, pokud se loučíte s profesionální sportovní kariérou. Martin Šolc se  chystá právě pověsit rukavice na hřebík, ale ještě než tak hodlá učinit, poprosil organizaci XFN, aby mu na rozloučenou do klece postavila nějaké zvučné jméno.

UFC v Praze se Vémoly netýká

S ohledem na vývoj událostí se nebylo pomalu nad čím rozmýšlet. Karlos „Terminátor“ Vémola se představí 27. prosince v O2 areně, kde na něho čeká Brazilec Flavio Rodrigo Magon, a podle zpráv z konference ohledně UFC v Praze jej pro únorový event nevezme, a tudíž bude volný pro březnový turnaj v Brně.

Dle prohlášení XFN nesmíme opomenout, že kdyby náhodou došlo ke změně plánu a Vémola se na kartě UFC přeci jen objevil, pak se s Šolcem utká Petr Ondruš. Nicméně vzhledem k tomu, že nám UFC na své tiskovce řeklo poměrně razantní „NE“ (článek si můžete přečíst ZDE), pak je tato naděje opravdu velmi, velmi malá.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!