OKTAGON 26 Štvanice živě!

Po měsíci se opět o slovo hlásí Oktagon, který vypukne již v sobotu na pražské Štvanici. Samuel Krištofič se utká o dočasný pás šampióna střední váhy s Polákem Naruszczkou. Na turnaji uvidíme i Pudilovou, Szabovou, Petráška, Matúše Juráčka a mnoho dalších zvučných jmen české i mezinárodní scény MMA. Sledujte celý turnaj Oktagon 26 živě.

Nepřehlédněte

Štvanice živě!

Po měsíci se opět o slovo hlásí  Oktagon, který vypukne již v sobotu na pražské Štvanici. Samuel Krištofič se utká o dočasný pás šampióna střední váhy s Polákem Naruszczkou. Sledujte celý turnaj Oktagon 26 živě.

UFC v Praze se Vémoly netýká, místo toho doprovodí veterána do důchodu

Není to tak dlouho, co nám na konferenci ohledně UFC v Praze bylo odhaleno, že se tam s Karlosem Vémolou nepočítá, a proto si přední český bojovník zajistil jiné plány. Dne 16. března se utká s Martinem Šolcem, pro něhož se bude jednat o derniéru jeho dlouhé MMA kariéry.

Přání by se měla plnit, a to platí zejména v případech, pokud se loučíte s profesionální sportovní kariérou. Martin Šolc se  chystá právě pověsit rukavice na hřebík, ale ještě než tak hodlá učinit, poprosil organizaci XFN, aby mu na rozloučenou do klece postavila nějaké zvučné jméno.

UFC v Praze se Vémoly netýká

S ohledem na vývoj událostí se nebylo pomalu nad čím rozmýšlet. Karlos „Terminátor“ Vémola se představí 27. prosince v O2 areně, kde na něho čeká Brazilec Flavio Rodrigo Magon, a podle zpráv z konference ohledně UFC v Praze jej pro únorový event nevezme, a tudíž bude volný pro březnový turnaj v Brně.

Dle prohlášení XFN nesmíme opomenout, že kdyby náhodou došlo ke změně plánu a Vémola se na kartě UFC přeci jen objevil, pak se s Šolcem utká Petr Ondruš. Nicméně vzhledem k tomu, že nám UFC na své tiskovce řeklo poměrně razantní „NE“ (článek si můžete přečíst ZDE), pak je tato naděje opravdu velmi, velmi malá.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue