V sobotu 22. září nás čeká galavečer Boxing Live v Ústecké sportovní hale Sluneta

V sobotu 22. září nás čeká galavečer Boxing Live v Ústecké sportovní hale Sluneta. Fabiana Bytyqi bude bojovat o světový titul organizace WBC!

Boxing Live v Ústecké sportovní hale Sluneta

Ústecká Sluneta nabídne slušnou porci zápasů, které vyvrcholí desetikolovým duelem ženské nejnižší váhové kategorie, Fabiana Bytyqi vs Denise Castle o světový titul prestižní organizace WBC. V ringu uvidíme jedničku i dvojku těžké váhy Pavla Šoura a Tomáše Šálka, trojku super střední váhy Stanislava Eschnera nebo slovenskou hvězdu Roberta Rácze, který v pikantním souboji vyzve českého sympaťáka Viktora Agateljana!

Minimální váha ženy: Fabiana Bytyqi vs. Denise Castle

Česká neporažená jednička a světová dvanáctka Fabiana BYTYQI (13-0-0, 5 KO) a britská boxerka Denise CASTLE (2-1-0, 2 KO) se utkají v desetikolové bitvě o světový titul WBC! Fabiana během 13ti profesionálních duelů nenašla jedinou přemožitelku a dokázala si v Evropě ale i ve světě udělat zvučné jméno, když získala juniorský světový titul WBC a také Evropský pás WBO.

Fabiana Bytyqi vs. Denise Castle

Nyní ji tak čeká první zápas o plnohodnotný světový titul WBC a do cesty se ji postaví zkušená fighterka a boxerka z Velké Británie Denise Castle, jenž před čtyřmi roky o tento titul boxovala s japonskou hvězdou Momo Koseki, se kterou padla až v osmém kole technickým KO.

Těžká váha: Pavel Šour vs. Irakli Gvenetadze

Česká jednička těžké váhy “Pablo” Pavel ŠOUR (9-1-0, 6 KO) a Gruzínec Irakli GVENETADZ (10-10-0, 9 KO) se utkají v zápase vypsaném na šest kol” Pavel letos 23. června obhájil český titul ČUBP, když dokázal v odvetě vybodovat 97:92, 97:93 a 97:95 bývalého šampióna Václava Pejsara. Nyní se vrací zpět mezi šestnáct provazů a jeho soupeřem bude osmadvacetiletý boxer z Gruzie Irakli Gvenetadz.

Těžká váha: Tomáš Šálek vs. TBA

Česká neporažená dvojka těžké váhy se vrací do ringu po červnové výhře nad Petrem Frohlichem, kterého v šesti kolech jasně vybodoval. Jeho soupeř zatím oznámen nebyl a zápas bude vypsán na osm kol.

Střední váha: Robert Rácz vs. Viktor Agateljan

Slovenská neporažená jednička “Robo” Robert RÁCZ (20-0-0, 18 KO) a česká neporažená pětka Viktor AGATELJAN (6-0-0, 4 KO) se utkají v zápase na 6 kol! Robert Rácz má za sebou velmi těžký souboj s českou jedničkou Markem Procházkou, kterého 23. června v titulovém zápase dokázal přetlačit na body. Nyní ho čeká další těžká výzva, rodáka z Arménie hájící české barvy Viktora Agateljana.

Viktor vlétl do profi ringu teprve loni v únoru a jen za minulý rok dokázal z ringu vyprovodit pět soupeřů. Letos už boxoval dvakrát, Poláka Artura Gierse jasně vybodoval a Lukáše Dudyho zničil ve dvou kolech. Pro Viktora se bude bezesporu jednat o nejtěžší zápas mezi profíkama.

Super střední váha: Stanislav Eschner vs. Filip Rzadek

Česká trojka Stanislav ESCHNER (10-10-1, 6 KO) a polská desítka Filip RZADEK (2-9-0, 1 KO) se utkají v zápase vypsaném na 4 kola! Standa letos odbouchal neskutečných sedm duelů, z nichž 3 domácí dokázal jasně ovládnou. Nyní ho čeká letošní zápas číslo 8 a jeho soupeřem bude čtyřicetiletý Polák. Český boxer je jednoznačným favoritem a nic jiného než výhra se od něj nečeká.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue