top fight logo export web

Václav Sivák chce zápasit už v dubnu! Stihne se vyléčit?

Sivák byl jedním z nejsledovanějších účastníků osmičkové pyramidy Last Man Standing, kterou na konci února uspořádala organizace OKTAGON.

Vašek nedokázal naplnit očekávání fanoušků a s pyramidou se rozloučil hned po první vyhrané bitvě. Do dalšího zápasu by však chtěl talentovaný bojovník naskočit už v dubnu.

Vašek byl hlavním tahákem postojářské pyramidy. Nastoupil ale jen do jednoho zápasu. Sivák sice vyhrál, ale anglický soupeř Bailye Sugden ho rozkopal tak, že v pyramidě nemohl pokračovat. „Doufám, že se mé ruce brzy zahojí a nastoupím v dubnu do další války,” napsal na svůj Instagram.

Nepůjde ale o zápas pod hlavičkou organizace OKTAGON. Zápasit bude v organizaci ONE Championship, která se poprvé ukáže v České republice v rámci evropské tour. Sám Ondřej Novotný, majitel OKTAGONu, se nechal nedávno slyšet, že zápas Siváka v současné době není na pořadu dne.

Koukáte na turnaje živě? Tak čtěte. Stačí pár kliknutí a máte všechny na jednom místě zdarma. Navíc ještě dostanete za nic 500,- Kč. Kde to dnes vezmete? Sledujte galavečery Oktagon a UFC, klikněte zde.