top fight logo export web
Vaclav Sivak je cesky talent

Vašek Sivák o kariéře v MMA i ambicích stát se světovou jedničkou

Mladý český talent Vašek Sivák nepochybuje o tom, že by neměl talent stát se jedním z nejlepších bojovníků ze všech.

Se Sivákem jsme se mohli vidět na akci Oktagon Undeground, kde se poprvé více dostal do povědomí fanoušků. A i když ještě ke smíšeným bojovým sportům plně nepřešel, tak pochopil, že právě toto odvětví je budoucností, které i jemu samotnému pomůže v úspěšném růstu. Teď ještě doladit pár potřebných detailů.

Václav Sivák bojuje o ONE Championship
Václav Sivák

Václav Sivák má ty nejvyšší ambice

„Mám před sebou stále dost výzev v postoji, takže nesmím zahálet. Ještě pořád mám co zlepšovat, abych se opravdu rovnal těm nejlepším na světě, kam mířím,“ vyjasňoval Sivák, který byl posledním hostem Michala Hrdličky v pořadu Česká ulička na O2 TV Sport.

„Pokud trénuji MMA, zaměřuji se především na zem a obranu proti strhům, aby mě nikdo nehodil. Klinč mám opravdu dobrý, jelikož se už odmala s někým tahám. Stačí mi se naučit obranu proti strhům a měl bych být neporazitelný. Udělám pro to vše, aby to tak bylo!“ burcoval mladý český talent.

„Teď jsem například porazil Magarda, který drží titul v mé váze. Rád bych si to s ním dal ještě v MMA, abych ukázal, kdo je opravdový talent!’“ naznačil Sivák, jaké jsou jeho další plány.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!