top fight logo export web
sivak vemola

Vašek Sivák o Vémolovi: Jako bojovník mě neohromil, dostává jen lehké soupeře

Karlos Vémola nedávno fanouškům připomněl, že to je zejména on, kdo tu nejvíce rozvinul bojové sporty.

Vašek Sivák si je toho vědom, ale zase na tak „velkohubá“ prohlášení zvědavý není. Zejména, pokud si Terminátor svou hvězdu budoval „uměle“. Co to znamená? V jiném slova smyslu by se dalo říct, že potkával hratelné soupeře, na nichž si akorát zlepšoval svůj rekord.

„Neberu Karlosovi nic z toho, co dokázal. To, co má, má zaslouženě, vydřel si to, ale podle mě to zase až tak velký bojovník není,“ přednesl talentovaný mladý bijec svůj názor. „Karlos je bojovník tím, jak dře a jak shazuje váhu. V tomto smyslu je bojovník, ale v samotném boji mě nijak nenadchl,“ přibližoval.

Vémola je doma hýčkaný, míní Sivák

„Líbí se mi takedowny (strhy na zem). V tomto směru se například rád podívám na takového Khabiba… ale Karlos… on ty soupeře chytne a hned je hodí o zem. Dá pár ran a je to konec. Přitom dostat někoho na zem není zase až tak lehké, pouze Karlos je v Oktagonu hvězda, a tou je, protože dostává snadné soupeře,“ líčí.

„Dostává takové soupeře, které chytí, hodí na zem, a tím vyhraje. Chápu, že zápasil v UFC, ale už nevím, jestli tam vyhrál nějaký zápas. Kde jinde v zahraničí však zápasil?“ zeptal se Sivák, který naznačil, že je Vémola už mnoho let doma.

vemola sivak
Vašek Sivák hodnotí Karlose Vémolu

MMA je budoucnost

Smíšené bojové sporty jsou nicméně odvětvím, do kterého i sám Vašek jednoho dne nastoupí. Nebude to ovšem hned.

„Mám před sebou stále dost výzev v postoji, takže nesmím zahálet. Ještě pořád mám co zlepšovat, abych se opravdu rovnal těm nejlepším na světě, kam mířím,“ vyjasňoval nadějný třiadvacetiletý bijec.

„Pokud trénuji MMA, zaměřuji se především na zem a obranu proti strhům, aby mě nikdo nehodil. Klinč mám opravdu dobrý, jelikož se už odmala s někým tahám. Stačí mi se naučit obranu proti strhům a měl bych být neporazitelný. Udělám pro to vše, aby to tak bylo!“ burcoval mladý český talent.

„Teď jsem například porazil Magarda, který drží titul v mé váze. Rád bych si to s ním dal ještě v MMA, abych ukázal, kdo je opravdový talent!’“ naznačil Sivák, jaké jsou jeho další plány.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!