top fight logo export web
Karlos Vémola má před Oktagonem 22 formu

Vězení? Tam jsem jen půl roku trénoval a držel dietu, vzpomíná Vémola

Karlos Vémola už dlouhé roky patří mezi nejúspěšnější MMA zápasníky České republiky, ale ne každý to něm ví, že má za sebou i hrůznou minulost. V Anglii, kde Terminátor střídavě žije, byl odsouzen za nezdanění čtyř milionů korun a musel tak do vězení. 

„Měl jsem si víc dávat pozor a nenechávat to jen na manažerech. Nevedl jsem si asi účetní knihy tak, jak jsem měl. Nezaplatil jsem daň ze čtyř milionů korun. Oproti ostatním podnikatelům, co vyváznou za daleko větší částky s podmínkou, já jsem vyfasoval rok. A půl roku jsem si odseděl,“ prozradil slavný bojovník.

„Myslím, že to bylo od soudce dost přísné a udělal ze mě příklad pro ostatní,“ míní o svém pobytu ve vězení, který mu podle všeho ale zas až tak nevadil. „Pro mě to byl kemp, ve vězení jsem půl roku trénoval a držel dietu. Nic jiného jsem nedělal.“

I tak ale Vémolu mrzí, že si něčím takovým musel projít. Největší  trest to byl ale prý pro jeho děti. „Nechtěl jsem si tím projít. Není to něco, co bych si dal do životopisu, chtěl bych naopak vést mládež k tomu, aby si tím neprocházeli. Bohužel se to stalo, mám to za sebou a naštěstí mám teď manažera Karla Feferonku a je to čistý,“ pronesl s úsměvem.

„Když jsem přišel do Čech a začal jsem zápasit, tak se mi podařilo získat rekordní částku za tuzemský zápas. Startuje se na 20 tisících korunách a já jsem dostal 250 tisíc korun. Tenkrát před čtyřmi roky jsme si s manažerem říkali, že to je v Čechách historicky největší částka. Od té doby se ovšem bavíme o částkách milionů korun za můj zápas,“ doplnil Vémola.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!