top fight logo export web
karlos vemola terminator oktagon

Vémola a Kincl se nenávidí jako psi! Je to opravdová nenávist, potvrdil Kinclův manažer

Je nenávist mezi Karlosem Vémolou a Patrikem Kinclem skutečná? Podle Patrikovo manažera určitě. Zápasníci se údajně nenávidí jako psi. Právě Terminátor je prý jedním z hlavních důvodů, proč přešel Kincl z polské MMA organizace KSW do OKTAGONu.

Bojovník Patrik Kincl nedávno podepsal exkluzivní smlouvu s nejznámější českou MMA organizací OKTAGON. A hned půjde o titul. V souboji proti Pirátovi, který proběhne 30. prosince na jubilejním turnaji OKTAGON 30, nahradí Kincl svého největšího rivala Vémolu. Ten totiž musel ze zápasu kvůli špatnému zdravotnímu stavu odstoupit.

Patrikův kontrakt v KSW skončil. Jednání určitě urychlila Kinclova rivalita s Vémolou. Patrik totiž dostal od OKTAGONu nabídku na titulový souboj s Pirátem. Pokud vyhraje, dostane šanci utkat se s Karlosem Vémolou. To je pro něj priorita. Nenávidí se jako psi. Tohle je opravdová nenávist. Všichni fanoušci v České republice chtějí tento souboj vidět. Také se chtěl představit právě před českým publikem. Patrik si vybral OKTAGON, ale návrat do KSW není vyloučený, protože mezi námi nejsou špatné vztahy. Smlouva je sepsaná tak, že se k ní můžeme opět vrátit,” prozradil Gwóźdź, Kinclův manažer a vlastník Artnox Fight Sport Artur Gwóźdź.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se často rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii a dají se sázet bojové sporty bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají.