karlos vemola terminator oktagon

Vémola a Kincl se nenávidí jako psi! Je to opravdová nenávist, potvrdil Kinclův manažer

Je nenávist mezi Karlosem Vémolou a Patrikem Kinclem skutečná? Podle Patrikovo manažera určitě. Zápasníci se údajně nenávidí jako psi. Právě Terminátor je prý jedním z hlavních důvodů, proč přešel Kincl z polské MMA organizace KSW do OKTAGONu.

Bojovník Patrik Kincl nedávno podepsal exkluzivní smlouvu s nejznámější českou MMA organizací OKTAGON. A hned půjde o titul. V souboji proti Pirátovi, který proběhne 30. prosince na jubilejním turnaji OKTAGON 30, nahradí Kincl svého největšího rivala Vémolu. Ten totiž musel ze zápasu kvůli špatnému zdravotnímu stavu odstoupit.

Patrikův kontrakt v KSW skončil. Jednání určitě urychlila Kinclova rivalita s Vémolou. Patrik totiž dostal od OKTAGONu nabídku na titulový souboj s Pirátem. Pokud vyhraje, dostane šanci utkat se s Karlosem Vémolou. To je pro něj priorita. Nenávidí se jako psi. Tohle je opravdová nenávist. Všichni fanoušci v České republice chtějí tento souboj vidět. Také se chtěl představit právě před českým publikem. Patrik si vybral OKTAGON, ale návrat do KSW není vyloučený, protože mezi námi nejsou špatné vztahy. Smlouva je sepsaná tak, že se k ní můžeme opět vrátit,” prozradil Gwóźdź, Kinclův manažer a vlastník Artnox Fight Sport Artur Gwóźdź.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin