top fight logo export web

Vémola: Abych si vysloužil odvetu s Véghem, tak porazím každého, koho budu muset

Karlos Vémola se po prohře s Attilou Véghem věnuje nyní více tomu rodinnému životu, přesto už ve svých myšlenkách pomalu vyhlíží potenciální návrat do oktagonu.

Jeho cíl je jasný – vzít si zpátky, co mu bylo odebráno. A to mu může zaručit jedině odveta. Nyní se vrací do Oktagonu MMA, kde si nejdříve dá boxerskou exhibici s Marpem a následně ostrý MMA fight. Co bude pak? Chce odvetu s Attilou!

„Až budu znovu v kleci s Attilou, to bude to, co mi hlavu pořádně vyčistí. A já ho donutím buď ukončit kariéru, nebo se mnou do klece vlézt. Porazím kohokoliv, koho přede mě postaví, než se k němu dostanu znovu. I kdybych mu měl v Trnavě ťukat každý večer na okno, tak ho donutím k tomu, aby se mnou do té klece vlezl,“ zaznělo na webu isport.cz, kde byl Karlos vyzpovídán.

A i napříč nepříjemné operaci ramene, jíž si několikrát prošel, opět vyzařoval Terminátor optimismus. „Všechno zlý je pro něco dobrý, alespoň mám pak čas se věnovat rodině a zvířatům, můžu dávat dohromady věci, co jsou potřeba,“ věří Vémola, jenž už se nemůže dočkat, až se znovu ponoří do zápasového tempa.

Co se ovšem bojové kariéry týče, v té nebude mít klid, dokud se nepřiblíží opět svému cíli. „Projdu si bolestmi a hlavu si srovnám. Ale nesrovnám se s tím úplně do té doby, než budu zase ležet na někom v kleci a budu někoho mlátit a budu vítězit. Je přede mnou ještě dlouhá cesta,“ uvedl Karlos v rozhovoru pro isport.cz, kde zároveň přiznal, že je pro něj vzorem bojovník těžké váhy Michal Martínek, který rovněž zaznamenal pád, ale zvedl se z něho tím nejlepším způsobem, jakým jen mohl.

Koukáte na turnaje živě? Tak čtěte. Stačí pár kliknutí a máte všechny na jednom místě zdarma. Navíc ještě dostanete za nic 500,- Kč. Kde to dnes vezmete? Sledujte galavečery Oktagon a UFC, klikněte zde.