Sleduj nás

Vémola: Attilova výhra se vytrácí, já jsem jediným králem Oktagonu

Vémola: Attilova výhra se vytrácí, já jsem jediným králem Oktagonu
Karlos Vémola, Attila Végh a Oktagon MMA, to je nekonečný příběh.

Attilova výhra nad Karlosem se už pomalu začíná vytrácet. Terminátor totiž ukazuje, že je v Oktagonu jediným králem.

Jedni makají, druzí se flákají. Takto se snažil Vémola pojmout současnou situaci, v níž si znovu vydobývá svou pozici tuzemské jedničky. Pokud s tím Attila bude chtít něco udělat, může jen jediné - přijmout odvetu.

Karlos Vémola a Oktagon si jdou na ruku


„Sbírám tituly, sbírám vítězství, podstupuji velké výzvy, zápasím v O2 areně, v Německu, zkusil jsem box. Zápasil jsem, budu zápasit a budu makat. Dokazuji, že v Oktagonu je jen jeden král,“ má jasno Vémola, jenž se 23. července na Štvanici popere o mistrovský pás polotěžké váhy.

A sám Karlos nepochybuje, že by svého příštího soupeře Aleksandara Iliče neporazil. Ačkoliv to nemusí být úplně snadné…

„Za chvíli budu mít ten pás přes rameno. Bude to jasný důkaz toho, kdo je v Oktagonu král. Jestli o tom chce Attila rozporovat, tak ať přijde, já jsem na něj ready. Čekám na to už několik let a už se tím nehodlám nějak zdržovat, jedu si svoji cestu,“ řekl pro web sport.cz.


Vemola Karlos

Jak se na odvetu Zápasu století dívá Attila Végh?


O tom, že jediná motivace slovenského zápasníka jsou finance, asi netřeba hovořit. A otevřeně to přiznává i Attila.

„Odveta stále visí ve vzduchu. Oktagonu jsem sdělil svoji podmínku a teď už jen čekám, jestli na to kývnou, nebo ne. Když se mi to finančně vyplatí, dám do toho všechno a pojmu to jako uzavření jedné kapitoly života. Připravím se jako ještě nikdy a vím, že Karlose porazím i podruhé.

Odveta mi nedá nic jiného, žádnou výzvu v MMA už nehledám. Nepotřebuju ani podruhé porazit Karlose. Jde jen o byznys. A když se do mě někdo opře, že zápasím jen pro peníze, chodí snad on do práce zadarmo?“


Často se o tom mluví, ale zdali vážně Véghovy finanční požadavky budou naplněny, to se doposud neví. Jedno je jisté, Karlos by kvůli této odvetě určitě odložil i opětovný přesun do střední váhy, kde by za normálních okolností na konci roku rád vyzval vítěze bitvy Patrik Kincl vs. Alex Lohoré.

Další články

„Příště ho zabiju.“ Sivák posílá po facce v Bratislavě mrazivý vzkaz

„Až mi příště dá někdo facku, zabiju ho, to říkám na rovinu.“ Těmito slovy se vrátil k incidentu z Bratislavy elitní postojář Václav Sivák, v němž stále vře krev. I když od turnaje Fight Night Challenge uplynulo několik týdnů, „Bad Boy“ nezapomíná a servíruje drsná varování, přičemž si neodpustil ani jedovaté šípy směrem k Vlastu Čepovi.

„Příště ho zabiju.“ Sivák posílá po facce v Bratislavě mrazivý vzkaz

Rozdáváme všem 1 000 spinů

Exkluzivní akce jen 28. ledna! Zaregistruj se u Betana, získej sázku zdarma 1 500 Kč bez protočení a k tomu 400 free spinů. Ideální před Ligou mistrů.

Rozdáváme všem 1 000 spinů