top fight logo export web
karlos vemola souper

Vémola: Attilova výhra se vytrácí, já jsem jediným králem Oktagonu

Karlos Vémola, Attila Végh a Oktagon MMA, to je nekonečný příběh.

Attilova výhra nad Karlosem se už pomalu začíná vytrácet. Terminátor totiž ukazuje, že je v Oktagonu jediným králem.

Jedni makají, druzí se flákají. Takto se snažil Vémola pojmout současnou situaci, v níž si znovu vydobývá svou pozici tuzemské jedničky. Pokud s tím Attila bude chtít něco udělat, může jen jediné – přijmout odvetu.

Karlos Vémola a Oktagon si jdou na ruku

„Sbírám tituly, sbírám vítězství, podstupuji velké výzvy, zápasím v O2 areně, v Německu, zkusil jsem box. Zápasil jsem, budu zápasit a budu makat. Dokazuji, že v Oktagonu je jen jeden král,“ má jasno Vémola, jenž se 23. července na Štvanici popere o mistrovský pás polotěžké váhy.

A sám Karlos nepochybuje, že by svého příštího soupeře Aleksandara Iliče neporazil. Ačkoliv to nemusí být úplně snadné…

„Za chvíli budu mít ten pás přes rameno. Bude to jasný důkaz toho, kdo je v Oktagonu král. Jestli o tom chce Attila rozporovat, tak ať přijde, já jsem na něj ready. Čekám na to už několik let a už se tím nehodlám nějak zdržovat, jedu si svoji cestu,“ řekl pro web sport.cz.

Vemola Karlos

Jak se na odvetu Zápasu století dívá Attila Végh?

O tom, že jediná motivace slovenského zápasníka jsou finance, asi netřeba hovořit. A otevřeně to přiznává i Attila.

„Odveta stále visí ve vzduchu. Oktagonu jsem sdělil svoji podmínku a teď už jen čekám, jestli na to kývnou, nebo ne. Když se mi to finančně vyplatí, dám do toho všechno a pojmu to jako uzavření jedné kapitoly života. Připravím se jako ještě nikdy a vím, že Karlose porazím i podruhé.

Odveta mi nedá nic jiného, žádnou výzvu v MMA už nehledám. Nepotřebuju ani podruhé porazit Karlose. Jde jen o byznys. A když se do mě někdo opře, že zápasím jen pro peníze, chodí snad on do práce zadarmo?“

Často se o tom mluví, ale zdali vážně Véghovy finanční požadavky budou naplněny, to se doposud neví. Jedno je jisté, Karlos by kvůli této odvetě určitě odložil i opětovný přesun do střední váhy, kde by za normálních okolností na konci roku rád vyzval vítěze bitvy Patrik Kincl vs. Alex Lohoré.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!