Top-Fight.cz - bojové sporty
Clash of the Stars Karlos Vemola

Vémola doma trénoval influencery na jejich první zápas v Clash of the Stars, ti málem vypustili duši

I když Karlos Vémola nemůže v současné době sám naplno trénovat, protože má zraněnou ruku, udělal si čas a pomohl v přípravě mladým influencerům, kteří se připravují na svoji zápasnickou premiéru v bojové organizaci Clash of the Stars.

Do těla dal Terminátor influencerům Honzovi Michálkovi a Lukášovi Tůmovi. A nutno říct, že je vůbec nešetřil a ukázal jim, jak vypadá pořádný trénink. Ten se uskutečnil ve Vémolovo domácí tělocvičně, kde má vše potřebné proto, aby se udržoval ve formě. “Já na vás řvát nebudu. Já vám na konci na rovinu řeknu, co ve vás je, nebo není. To je možná horší než to řvaní,” prohlásil Karlos Vémola.

Vémola proti soubojům influencerů nic nemá

“Pokud je to souboj dvou lidí, kteří nejsou připravení a teprve začínají trénovat, tak je to super. Je to vyrovnaný soupeř a je to fair play. Je jedno, jaká bude kvalita. Jsem rád, že YouTubeři chtějí zápasit a být chlapi. Já sem chtěl hlavně upozornit, že když dva YouTubeři začnou trénovat a chtějí si to zkusit, tak tomu fandím.”

Ale s něčím přeci jen nesouhlasí

Každopádně mi vadí, že nějaký pí*us Mariánek myslí, že může vyzývat opravdové zápasníky, to je otázka času, než někdo přijde k úrazu. Musí to být opravdu reálné a vyrovnané fighty. Pokud ti kluci na sobě makají, tak jim fandím a klidně ať ke mně přijdou na trénink. Já jím klidně poradím,” prozradil Karlos Vémola názor ve svém vysílání s fanoušky na projekt Clash of the Stars.

Bojová organizace Clash of the Stars se soustředí na pořádání zápasů influencerů a známých osobností. Historicky první galavečer proběhne už 22.1. 2022 a sledovat jej bude možné skrze PPV. Kromě Michálka a Tůmy se na turnaji představí například i Filip Grznár.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email
  • Top-Fight.cz
  • Česko
  • Vémola doma trénoval influencery na jejich první zápas v Clash of the Stars, ti málem vypustili duši