Vémola i přes koronavir dře v Londýně, žena mu doma jenom kvete

Anglická metropole se omezením ohledně šíření koronaviru příliš nepoddává a z tohoto důvodu nabízí Terminátorovi lepší tréninkové možnosti. Co ho určitě mrzí, je fakt, že nemůže sdílet čas se svou krásnou ženou. Modelka a playmate Lela Ceterová tvrdě hubne po porodu.

Ta před třemi měsíci porodila Karlosovi dceru Lily, ale jak je vidět, na posledních fotkách, kterými se pochlubila na Instagramu, má všechny poporodní kila už dole a vypadá snad lépe než kdy předtím.

Lela Ceterová a její miminko

Karlos zhodnotil úspěšné počínání své ženy lakonicky. „U nás v lednici věčně nic není, já jsem celoročně v dietě a ona má chudák holka smůlu. Když musím já, tak musí i ona. Snažila se a zvládla to skvěle, což je vidět.“ 

Doufejme, že Lela je s hubnutím u konce, protože její drobná postava má již teď problém unést obrovská silikonová ňadra, kterými je pro Karlosovu potěchu vylepšená.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin