top fight logo export web
vemola oktagon stvanice vyhra sampion

Vémola je vrchní sypač. Bez toho by neporazil ani kýbl s vodou, kontruje tým Garby

Vojtěch Garba si v rámci svého úspěchu nad UFC veteránem Goranem Rejličem dovolil vyzvat Karlose Vémolu. Tím se ovšem dostal pod mocnou palbu Terminátorovy kritiky.

„Garba? Toho kluka vůbec neznám. Nikdy jsem o něm neslyšel. Ani nevím, co chodí za váhu. Asi to ale žádný velký silák nebude… Mě dneska vyzývá kdekdo. Je spousta bláznů, kteří by se mnou chtěli zápasit, přitom na to vůbec nemají. Tohle asi bude ten samý případ. Navíc pokud by ten kluk aspoň něco v MMA dokázal, tak bych ho určitě znal,“ sdělil Terminátor před pár dny serveru kaocko, čímž reagoval na potenciální výzvu.

Karlos danou odpovědí opět vzbudil velké emoce. Jayman MMA Fighting Systems, tedy Garbův domovský klub, si podobné nařčení nenechal líbit. Hodilo se připomenout, s kým vším Vémola nejen v poslední době bojoval, jak si nevybírá soupeře a jakou nad nimi nemá hmotnostní převahu.

„Pidlooký Kája reaguje na našeho Vojtu slovy ‚Navíc pokud by ten kluk aspoň něco v MMA dokázal, tak bych ho určitě znal´. Tak hlavně, že jsi znal Mikuláška, Ďatelinku nebo Lohorého v době, kdy měl o 20 kg méně. Nebo rappera, který se potrápil na body s Rytmusem. Popřípadě takové ‚siláky‘, jako byl Bajlitz, který ani nedělá MMA a věnuje se pro wrestlingu, nebo Barjamaj, který je takový celoevropský proslulý boxovací pytel… Tak jenom malé představení: Vojta je kluk, který na kuřeti a proteinu porazil Rejliče, zatímco někdo musí chodit na infuze, aby porazil Iliče, kterého mu vybrali manažeři na míru,” zněla drsná reakce z uvedeného gymu.

karlos vemola souper nemecko

A tím to ještě nekončilo. „Sypka je v Karlosově případě hodně podstatná, protože bez ní by neporazil ani kýbl s vodou. Jeho postoj je komický, při wrestlingu se při každém takedownu dívá dolů (což je snad největší chyba, kterou na zápasení nedělají ani 6leté děti) a jediný důvod, proč každého nahází, je síla… A to se nebudeme bavit o zemi, která je tak na úrovni modrého pásu nejlíp. 1 guard pass (stepover) 3 zakončovačky, ke kterým nedávno přidal ještě arm triangle a zase jenom síla, nic jiného. To, že Vémola sype, ví naprosto každý na této scéně a nevím, proč by se o tom mělo mlčet.”

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!