Karlos Vémola je prý připraven bojovat v Rusku

Vémola: Jsem připravený Ragozina seřezat! Klidně si pro něj dojedu do Ruska

Včerejším exkluzivním rozhovorem s ruskou legendou Ragozinem jsme doslova odpálili bombu. Celá záležitost začíná nabírat na obrátkách. OKTAGON se nechal slyšet, že by Rusa dokázal zaplatit a Terminátor před chvilkou vyvěsil na svém Instagramu příspěvek, že je připravený Rusa seřezat!

Rýsuje se jedna z největších MMA bitev, která může aktuálně československá scéna nabídnout? O Vémolu projevil zájem ruský zápasník Ragozin a Terminátor rozhodně není proti! Dokonce prý klidně poletí i do Ruska.

„O zápase s Ragozinem se mluví dlouho. A teď, v posledních dnech, je to znovu veliký téma. Já jsem ready, ale rozhodnutí je na promotérech. Rozhodně nemám problém přijet do Ruska,“ prozradil Karlos Vémola.

Co k zápasu Vémola vs. Ragozin prozradilo vedení OKTAGONu? „Když o tom Ragozin mluvil, tak ten zápas má smysl, protože má i nějakou historii. Může se odehrát i na základě nějakých finančních dohod,“ dodal Novotný.

Jak tohle nakonec dopadne? Co na to táta českého MMA, Ondřej Novotný? Vytáhne šrajtofli a zaplatí Rusovi to, co si řekne, nebo si tenhle megazápas nechá vedení OKTAGONu proklouznout mezi prsty?

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue