top fight logo export web
karlos vemola souper nemecko

Vémola o příštím soupeři: Chci zabijáka, ze kterého jde velký strach

„Soupeře si nikdy nevybírám, proto teď chci toho největšího zabijáka!“ poručil si Karlos Vémola. Dokonce má i jednoho takového v hledáčku.

Karlos Vémola je po další operaci, ale ani ta ho nezastavila v tom, aby si nemohl hledat novou výzvu. Jak se tak zdá, ještě předtím, než si půjde pro pás střední váhy, se bude chtít předvést ve váze těžké. A to proti německé mašině.

„Budu bojovat proti komukoliv. A pokud mi to nevěříte, přejdu klidně do těžké váhy! Je mi to jedno, porazím tam absolutně všechny!“ informoval evidentně nabuzený Terminátor.

„Věřím tomu, že Hatef Moeil je v Německu číslem jedna. Na podzim se navíc v Německu bude konat turnaj, a to je příležitost pro mě. Já chodím stále proti těm nejtěžším možným soupeřům a soudím, že Hatef je nejlepším bojovníkem těžké váhy OKTAGONu a jde z něho největší strach,“ pokračoval.

„Ne vždy je to však o velikosti psa. Je to o tom, jak silný má stisk, a já dokážu kurva silně hryzat! Takže pojďme do toho. Jestli si lidé myslí, že si vybírám soupeře, tak teď si vážně nemůžu vybrat nikoho horšího, než je Hatef Moeil. To je sto dvaceti kilový chlap, zabiják, co ničí jednoho soupeře za druhým,“ přiblížil.

Pokud tedy má Karlos Vémola kritiky, touto cestou se je pokusí umlčet. A s trochou štěstí by potom ještě do zimy mohl shodit do střední váhy, jak původně plánoval, aby se mohl střetnout s vítězem duelu Patrik Kincl vs. Alex Lohoré.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se často rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii a dají se sázet bojové sporty bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají.