top fight logo export web
karlos vemola operace

Vémola promluvil o mediálně propíraném drama: Bude jednat podle bookmakerů!

Od Vémolova vyjádření v živáku na Instagramu, kde se s fanoušky podělil o to, že je mu Lela nevěrná a že od něj chce patrně odejít, není plátek, kde by neplnil titulní strany.

Ať už jde o sportovní weby, bulvár nebo denní tisk. Sled posledních zpráv se rozhodl uvést na pravou míru. Zajímavým pointem na celé věci je, že když už se to takhle vyhrotilo, rád by to zpeněžil. Takže – co na to sázkovky?

Karlos Terminátor Vémola sice přiznal domácí dusnou atmosféru, připomněl však, že šlo jen o důsledek jeho aktuálnímu výpadků z tréninků, které nezvládá příliš dobře. Na základě toho měla Ceterová upevňovat vztah s Vítem Kaiserem, který ji měl zahrnovat dárky a přislíbit jí dokonce i bydlení.

S nařčením, zda skutečně mezi oběma došlo i na sex, je Vémola už opatrný, co ale striktně popírá, je napadení Ceterové. Sám tvrdí, že je velmi zvědavý, jak bude Lela nadále postupovat. Vyšetřovateli měla totiž sehrát parádní divadélko, že ji doteď po napadení bolí hlava! Strach, který se snažila předvádět jako stará zkušená ochotnice, ji ale dlouho nevydržel – respektive vydržel jí do té doby, než jí pod nosem zavoněla tiskařská barva letenek a blížící se úprk za teplem!

Cesta z města

„Kdybych ji napadl a bála se mě, jak říká, tak bychom spolu určitě nejeli řešit naše problémy do Dubaje,“ sdělil k napadení pro iDnes.cz. „Jeli jsme si to vyříkat, jestli chce zůstat, nebo se plánuje odstěhovat s tím novým frajerem. Do Dubaje jsme jeli také proto, abychom utekli médiím. A aby to doma nevnímaly naše děti, že se hádáme nebo nehádáme,“ vysvětlil Vémola, který se i teď staví do pozice – uvidíme, co bude a i když je nyní Lela zpět s dětmi doma, nepovažuje to za návrat na partnerské úrovni.

To však neznamená, že si někoho hledá, „nedávno“ pořízené fotografie z baru Kozička, kde se snažil Vémola vetřít do přízně neznámé krásky, označil za starý materiál, který byl proti němu jen vytažen ve správný čas.

Ať už mlží on, Lela nebo oba, patrně si nemají co vyčítat. Platí sice za kontroverzní pár, ale stále je pojí dvě děti a ještě donedávna se mluvilo o tom, že brzy zazní i zvony, to ostatně nepopírá ani Vémola! „Záleží, jak vyjdou kurzy v sázkových kancelářích. Podle toho, kde bude větší kurz, na to si vsadím prachy. A podle toho to taky udělám. Abych z tohohle průseru alespoň taky něco měl,“ sdělil Karlos.

Koukáte na turnaje živě? Tak čtěte. Stačí pár kliknutí a máte všechny na jednom místě zdarma. Navíc ještě dostanete za nic 500,- Kč. Kde to dnes vezmete? Sledujte galavečery Oktagon a UFC, klikněte zde.