top fight logo export web
Karlos Vemola Terminator Ukrajina

Vémola terčem urážek: jeho vzkaz na podporu Ukrajiny doprovází snímek s nemístným úsměvem

Usmívat se na fotce v příspěvku, v němž vyjadřujete podporu válkou decimované zemi, to není zrovna logický krok.

Občas můžeme něco myslet dobře, ale ve výsledku si tím ještě více uškodíme, než bychom si pomohli.

V podobně kontroverzní situaci se nyní octil bojovník Karlos Vémola, jenž se snažil na východ poslat velmi potřebné síly a dobrou energii. Neuvědomil si ovšem, že si sám na vyobrazeném snímku pohodově lebedí, zatímco v Ukrajině umírají tisíce nevinných.

karlos vemola vyjadreni

„Je šílený, že nedaleko našich hranic lítají lidem nad hlavami rakety a umírají nevinní Doufal jsem, že já ani moje děti nic takovýho nikdy nezažijeme. Posílám všem na Ukrajinu hodně sil a doufám, že tahle hrůza brzy skončí…,“ napsal v příspěvku.

„Možná by to k takovému vyjádření chtělo důstojnější fotku,“ zněl hned jeden z úvodních komentářů.

A další jen přibývaly. A byly mnohem drsnější. „Tak ty jsi dobrej… Lidé na Ukrajině umírají a ty si sem dáváš takovou fotku s tímhle popisem… Praví chlapi jsou tam a bojují, ty jsi proti nim slečinka, tak nevím, na co si pořád hraješ.“

Dobrý úmysl se tedy nesetkal s pochopením. Možné je ale také vysvětlení, že chtěl Karlos fanouškům jen přidat fotku s celou svou rodinou, se kterou se kvůli složitému cestování nevídá často, a tak vhodnější snímek k dispozici ani neměl.

Podstatné jsou podle olomouckého bijce však činy. A vzkaz, který chtěl doručit, doručil. „Jde o povzbuzení a vyslání signálu lidem. Pokud si myslíte, že by bylo lepší udělat fotku, kde jsme všichni smutní, tak se nedočkáte,“ odpovídal.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Stojí to za to. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení.

Registrovat se můžete zde.

betano mobil

Koukáte na turnaje živě? Tak čtěte. Stačí pár kliknutí a máte všechny na jednom místě zdarma. Navíc ještě dostanete za nic 500,- Kč. Kde to dnes vezmete? Sledujte galavečery Oktagon a UFC, klikněte zde.