top fight logo export web
Mikulcova

I doping se dá užívat v únosné míře, aby vám to neublížilo, radí kulturistka Věra Mikulcová

Dělat profesionální kulturistiku je v dnešní době nemožné bez toho, aniž byste předtím sáhli po dopingu, říká Věra Mikulcová.

Ta má s podobnými suplementy bohatou zkušenost. Aby dneska mohla být považována za nejznámější a nejúspěšnější českou bodybuilderku, musela sáhnout po dopingu, jehož dlouhodobé účinky se v nepatrné míře údajně projevily i na jejím vzhledu.

Sama Věrka ale všechny, co se na tuto odříkavou a úmornou cestu profesionální kulturistiky chtějí vydat, informuje o tom, že si můžete své výkony zvyšovat i pod odborným dohledem. Kdo má aspoň trochu v pořádku hlavu, ten nic nepřežene.

Mikulcova

Věra Mikulcová, doping

„Na té nejvyšší úrovni by to bez dopingu prostě nešlo. Žádný profesionální sport se bez toho neobejde. Osobně neznám nikoho, kdo by to v profesionálech nevyužíval,“ povídá Věrka na základě vlastní několikaleté zkušenosti.

„Když to má sportovec v hlavě srovnaný, dá se doping udržet v únosné míře. Dnes tu máme i doktory, kteří se tím zabývají. Poradí vám, co a jak kdy užívat, jak to udržovat a zejména v jaké míře,“ radí případným nováčkům, co hodlají teprve prorazit.

„Určitě to na mě taky vidíte, že jsem trošku už na jiné bázi než ostatní ženy. Když chcete něco dokázat, tak nejenom v kulturistice se musí tyhle zakázané přípravky užívat. Není to nic, co by stejně už lidé nevěděli,“ řekla Mikulcová, v jejímž těle se již nahromadila kupa testosteronu, jenž se promítl také do jejího vzhledu. I taková je však cena sebeobětování.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!