top fight logo export web
Mikulcova

I doping se dá užívat v únosné míře, aby vám to neublížilo, radí kulturistka Věra Mikulcová

Dělat profesionální kulturistiku je v dnešní době nemožné bez toho, aniž byste předtím sáhli po dopingu, říká Věra Mikulcová.

Ta má s podobnými suplementy bohatou zkušenost. Aby dneska mohla být považována za nejznámější a nejúspěšnější českou bodybuilderku, musela sáhnout po dopingu, jehož dlouhodobé účinky se v nepatrné míře údajně projevily i na jejím vzhledu.

Sama Věrka ale všechny, co se na tuto odříkavou a úmornou cestu profesionální kulturistiky chtějí vydat, informuje o tom, že si můžete své výkony zvyšovat i pod odborným dohledem. Kdo má aspoň trochu v pořádku hlavu, ten nic nepřežene.

Mikulcova

Věra Mikulcová, doping

„Na té nejvyšší úrovni by to bez dopingu prostě nešlo. Žádný profesionální sport se bez toho neobejde. Osobně neznám nikoho, kdo by to v profesionálech nevyužíval,“ povídá Věrka na základě vlastní několikaleté zkušenosti.

„Když to má sportovec v hlavě srovnaný, dá se doping udržet v únosné míře. Dnes tu máme i doktory, kteří se tím zabývají. Poradí vám, co a jak kdy užívat, jak to udržovat a zejména v jaké míře,“ radí případným nováčkům, co hodlají teprve prorazit.

„Určitě to na mě taky vidíte, že jsem trošku už na jiné bázi než ostatní ženy. Když chcete něco dokázat, tak nejenom v kulturistice se musí tyhle zakázané přípravky užívat. Není to nic, co by stejně už lidé nevěděli,“ řekla Mikulcová, v jejímž těle se již nahromadila kupa testosteronu, jenž se promítl také do jejího vzhledu. I taková je však cena sebeobětování.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.