top fight logo export web
b487eed4df2a7391eaa4783e277606a1ef60c740

VIDEO: Bleskové K.O. v Kladně! Polák trefil bradu a za 7 vteřin bylo hotovo

Tak to byla rychlovka. Jedna dobře mířená stačila na to, aby byl hlavní zápas večera organizace MMAsters League mezi Danielem Brunclíkem a Adrianem Dudkem ukončen už po sedmi vteřinách. Polák trefil bradu a Čech se skácel k zemi.

Sice můžete mít plán, ale když dojde na boj v kleci, většinou je vše jinak. Potvrdilo se to i tuto sobotu v Kladně na akci MMAsters League, na které si pro nás organizátoři připravili celkem devět zápasů. Nás zaujala hlavní bitva mezi Čechem Danielem Brunclíkem a Polákem Adrianem Dudkem. I když byl zápas vypsán na patnáct minut, konec přišel už po sedmi vteřinách.

Hned po startu Daniel vystartoval na soupeře, ale ještě než stihl něco pořádného předvést, zasypal ho Adrian smrští háků. Dva z nich trefily bradu, načež se Brunclík hned skácel na zem, kde mu pár ran na cestu chtěl Polák ještě přibalit, ale to už se vložil rozhodčí a zápas ukončil.

Zatímco Dudek radostně vyřvával a poskakoval po oktagonu jako smyslů zbavený, otřesený Brunclík se s pomocí rozhodčího zvedal ze země.

„Myslím, že Bruno lehce zaspal, do zápasu se moc rychle hrnul, úplně si Adriana neosahal, šel hodně dopředu a nalítl si na bradu,“ okomentoval rychlovku komentátor a zápasník Tomáš Kvapil.

Měsíce dřiny, příprav, shazování a pak tohle. I takové jsou bojové sporty. „Zápas jsem prohrál v 1. kole K.O. Jsem ok, díky za podporu. Jedeme dál,“ vzkázal v neděli Brunclík přes sociální sítě.

Na hlavní zápas večera poněkud rychlý konec, ale i tak to v MMA bývá.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se často rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii a dají se sázet bojové sporty bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají.