Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin

VIDEO: Bleskové K.O. v Kladně! Polák trefil bradu a za 7 vteřin bylo hotovo

Tak to byla rychlovka. Jedna dobře mířená stačila na to, aby byl hlavní zápas večera organizace MMAsters League mezi Danielem Brunclíkem a Adrianem Dudkem ukončen už po sedmi vteřinách. Polák trefil bradu a Čech se skácel k zemi.

Sice můžete mít plán, ale když dojde na boj v kleci, většinou je vše jinak. Potvrdilo se to i tuto sobotu v Kladně na akci MMAsters League, na které si pro nás organizátoři připravili celkem devět zápasů. Nás zaujala hlavní bitva mezi Čechem Danielem Brunclíkem a Polákem Adrianem Dudkem. I když byl zápas vypsán na patnáct minut, konec přišel už po sedmi vteřinách.

Hned po startu Daniel vystartoval na soupeře, ale ještě než stihl něco pořádného předvést, zasypal ho Adrian smrští háků. Dva z nich trefily bradu, načež se Brunclík hned skácel na zem, kde mu pár ran na cestu chtěl Polák ještě přibalit, ale to už se vložil rozhodčí a zápas ukončil.

Zatímco Dudek radostně vyřvával a poskakoval po oktagonu jako smyslů zbavený, otřesený Brunclík se s pomocí rozhodčího zvedal ze země.

„Myslím, že Bruno lehce zaspal, do zápasu se moc rychle hrnul, úplně si Adriana neosahal, šel hodně dopředu a nalítl si na bradu,“ okomentoval rychlovku komentátor a zápasník Tomáš Kvapil.

Měsíce dřiny, příprav, shazování a pak tohle. I takové jsou bojové sporty. „Zápas jsem prohrál v 1. kole K.O. Jsem ok, díky za podporu. Jedeme dál,“ vzkázal v neděli Brunclík přes sociální sítě.

Na hlavní zápas večera poněkud rychlý konec, ale i tak to v MMA bývá.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin