top fight logo export web
Akhmedov Pesta PFL

VIDEO: Debut jako z hororu! Viktor Pešta v PFL inkasoval hodně tvrdé KO

Debut jako z toho nejděsivějšího snu má za sebou Viktor Pešta, který utržil tvrdé KO hned v prvním kole.

Během svého působení v OKTAGONu se na něj opět nalepily oči mnoha zahraničních organizací, přičemž jedny patřily právě PFL.

Česko mělo tedy v rámci divize polotěžké váhy v zámoří nového reprezentanta, který bohužel hned v samotném úvodu nové sezony inkasoval tvrdé KO.

viktor pesta pfl

Viktor Pešta prohrává v PFL tvrdým KO

Peštovým soupeřem se během středeční noci stal nepříjemný ruský protivník Omari Akhmedov, kterého si mnozí MMA fanoušci jistě dobře pamatují z jeho působení v UFC, kde loni v létě skončil po dlouhých osmi letech.

Akhmedov podobně jako kdysi Pešta v UFC neuspěl, jeho zkušenosti jsou z té špičkové úrovně mnohem větší, což se potvrdilo i v tomto boji, nyní už pod taktovkou PFL.

Český borec prakticky v bitvě nestihl nic předvést. Jeho ruský oponent začal velmi tvrdě a agresivně, hned od prvních sekund zavalil Peštu údery a následně jej natlačil k pletivu klece. Na to příbramský bijec zareagoval pokusem o strh, jenž se mu ale krutě vymstil.

Viktor se snažil doběhnout si pro takedown, ovšem sám přitom zavrávoral a octil se na zemi. Když se následně pokusil vstát, naběhl si rovnou na brutální pravý hák soupeře, který vmžiku ukončil zápas.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Professional Fighters League (@pflmma)

Koukáte na turnaje živě? Tak čtěte. Stačí pár kliknutí a máte všechny na jednom místě zdarma. Navíc ještě dostanete za nic 500,- Kč. Kde to dnes vezmete? Sledujte galavečery Oktagon a UFC, klikněte zde.