top fight logo export web
e564cc1502740229f5fa4408e850bbbd409ac04f

VIDEO Glory: Daniel Škvor si vysloužil tvrdé KO! Matěj Peňáz padl už ve druhém kole

Obzvlášť sledovaný galavečer Glory 64 Strasbourg je za námi. Ten měl speciální náboj. Na kartě prestižní organizace Glory jsme totiž v sobotu večer mohli vidět dva české přední zápasníky, což se v minulosti ještě nikdy nestalo. Daniel Škvor a Matěj Peňáz vyrazili do boje, ne však úspěšného.

Po samotném prelims, které čítalo šest zápasů, začala hlavní karta. V případě Dana Škvora se jednalo o třetí fight pod hlavičkou Glory. Původní soupeř se zranil, proto zaskočil velezkušený Marshall D Angelo. Jak se později ukázalo, spekulace nad jeho výkonností se nepotvrdily. Byl skvěle připraven a ve třetím kole uštědřil Škvorovi tvrdé KO. Do té doby byl Daniel Škvor tím lepším a v ringu předvedl hodně slušný výkon. Ten ale nestačil a pro Dana se tak jedná o třetí prohru v řadě. Jeho budoucnost v Glory je po tomto duelu nejistá.

Matěj Peňáz debutoval minulý rok a vstoupil vítězně. Do druhého fightu šel i tentokrát jako mírný favorit. Donovan Wisse ale ukázal, proč je jeho profi bilance 11-1 a brněnského borce vyprovodil ve druhém kole – taktéž formou knockoutu!

Glory 64: Strasbourg (UFC Fight Pass) @ 3:00 PM ET
 
  • Welterweight: Harut Grigorian vs. Cedric Doumbe
  • Welterweight: Anissa Meksen vs. Tiffany van Soest
  • Heavyweight: D'Angelo Marshall vs. Daniel Skvor
  • Light Heavyweight: Donegi Abena vs. Michael Duut
Glory 64 Superfight Series: (UFC Fight Pass) @ 1:00 PM ET
 
  • Welterweight: Alim Nabiyev vs. Murthel Groenhart
  • Light Heavyweight: Zinedine Hameur-Lain vs. Artur Gorlov
  • Featherweight: Abdellah Ezbiri vs Anvar Boynazarov
  • Welterweight: Mike Lemaire vs. Arian Sadikovic
  • Middleweight: Donovan Wisse vs. Matej Penaz

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!