Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin
vemola karlos vaha

VIDEO: Karlos Vémola radí, jak na shazování váhy

Karlos Vémola přijal pozvání a byl hostem pořadu Rozstřel. Rozpovídal se o svém životě, shazování váhy a také prozradil, že doma chová krokodýli. Přeje si, aby se už brzy MMA objevilo na olympijských hrách!

„V každém sportu se může něco stát. Fotbal, ten je mnohem rizikovější, máte tam prošlápnutá kolena. Brankář Petr Čech měl mnohem vážnější zranění než já, to si nikdo nedokáže představit. Můj fyzioterapeut se kromě toho stará o národní tým ragbistů v Anglii a říká mi, že s nimi má mnohem víc práce, že mají horší zranění. V MMA se moc lámání kostí neděje,“ uvedl se.

Přišla řeč i na shazování váhy a Karlos Vémola zmínil, že jeho maximum bylo devět kilo za jeden den. Když se totiž shazování provede správně, může rapidně zvýšit šanci na výhru. Taková výhoda může být rozhodující, ale také hrozí i vážná zdravotní rizika. „Když na poslední chvíli hubnete, zastavíte jídlo a pití. Ztratíte vodu. Přirovnávám to k houbičce na nádobí. Moje optimální váha je 96 kilogramů, a když zápasím v kategorii do 84 kilo (vážení je den před zápasem), shazuju během deseti týdnů dvacet kilogramů,“ dodal.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin