top fight logo export web
keita buchinger vitezstvi

VIDEO: Losene Keita totálně sestřelil Buchingera a stal se novým šampionem Oktagonu

Ivan Buchinger se poctivě připravoval, ale tentokrát nás ve Frankfurtu čekal šok. Losene Keita se se svým soupeřem nepáral a vyprodané hale ukázal ještě v prvním kole, co je zač. Totálně Buchingera přejel.

„Ivan je super, mám ho rád, ale vím, že se stanu šampionem do 66 kilogramů a králem Oktagonu já,“ řekl před zápasem Losene a bylo vidět, že si věří.

„Vím, že má pořádný bomby, ale na to jsme připraveni. Hodně záleží na tom, kde se náš souboj bude odehrávat. V postoji je možná lepší a mohly by být problémy,“ věděl jasně Buchinger a snažil se analyzovat soupeře.

A ono jo! Keita vlétl do oktagonu jako uragán a šampion ihned vyfasoval tvrdé údery, které značily, že musí vzít mladého dravce na zem. Ten však ubránil několik takedownu a poslal Buchingera nemilosrdně na zem.

Následně rozjel Keitův kotel obrovské ovace, což musela přímo v hale uklidňovat ochranka.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený OKTAGON MMA (@oktagonmma)

Později se na tiskové konferenci vyjádřili všichni přítomní, a i známý trenér André Reinders prozradil, koho tipoval před zápasem. „Já jsem tipoval výhru v prvním kole, ale ne Loseneho. Někde se musel stát problém. Jestli v hlavě? Opravdu bych u Buchingera řekl, že vyhraje 9 z 10 těchto vzájemných zápasů.“

Černý panter je však úplně jiného názoru. „Cítím se skvěle a dobře vím, čeho jsem schopný. Tohle je jen začátek. Vyřídil jsem ho rychleji než samotný Conor McGregor.“

Samotní promotéři Oktagonu se k duelu ještě nevyjádřili. Pro organizaci i fanoušky se však jedná o velké zpestření. Sázkové kanceláře favorizovaly slovenského borce v kurzu 1.42.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se často rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii a dají se sázet bojové sporty bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají.