top fight logo export web
0a33b77478d3981931ab523cee9dcd3ad275cb1c

VIDEO: Miroslav Dubovický se ani nerozkoukal a obdržel tvrdé KO, Veronika Kopřivová jen nevěřícně zírala

První galavečer organizace I AM FIGHTER je za námi a byl zajímavý i tím, že si svůj první profi zápas vyzkoušel i Miroslav Dubovický. Ten se proslavil především novým vztahem s modelkou, kterou je Veronika Kopřivová. Tu měl ještě nedávno po svém boku Jaromír Jágr. Soupeřem a velkou výzvou mu byl Vilém Cao, odchovanec Lanna Gymu. A také to tak dopadlo, tvrdé KO na sebe nenechalo dlouho čekat!

Miroslav Dubovický se prý vrátil k zápasení po čtyřech letech a chlubí se bilancí 22 výher a 8 porážek. Tentokrát to však ale vůbec nevypadalo a Vilém Cao soupeře tvrdě ukončil už za 89 sekund.

Celkem jsme mohli vidět dvanáct zápasů, kde byl tím hlavním Petr Monster Kníže vs. Simon Carlsen. Do O2 universum se dostavilo 2 500 fanoušků a pořadatelé berou úvodní akci jako úspěšnou. Kompletní informace a výsledky naleznete zde.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!