Top-Fight.cz - bojové sporty

VIDEO: MMAA Aréna Cup 35 z pohledu Reinders MMA

Nedávno se uskutečnila akce EVLS PRAGUE EXPO 2018, tedy největší fitness EXPO ve střední Evropě.

Užili jsme si setkání s ambasadory, ochutnávky, soutěže a bohatý doprovodný program. Na ploše 4000 m2 jsme našli také doprovodné sporty – exhibice, workshopy a závody o prize money. Jedním z nich bylo právě MMA.

Mohli jsme zde vidět akci MMAA Aréna Cup 35 a celkem 32 zápasů. Jednalo se o amatérské duely, které ale přinesly rekordní účast. Hostem byl i Karlos Vémola a festival EVLS Prague Expo 2018 zkrátka diváky lákal. Klub Reinders MMA si pro nás připravil video, kde můžeme vidět, jak to na takové akci probíhá.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin
viktor pesta ragozin

Viktor Pešta jednal s bojovou organizací RFA! Odejde z OKTAGONu?

Bojová organizace RFA do toho vlítla pěkně zhurta a už teď se může chlubit velkými jmény, které se jí podařilo podepsat. Jsou mezi nimi například Tomáš Deák, Leo Brichta a nově se vyrojily spekulace, že se do organizace chystá i Viktor Pešta. Jak to teda je?