OKTAGON 26 Štvanice živě!

Po měsíci se opět o slovo hlásí Oktagon, který vypukne již v sobotu na pražské Štvanici. Samuel Krištofič se utká o dočasný pás šampióna střední váhy s Polákem Naruszczkou. Na turnaji uvidíme i Pudilovou, Szabovou, Petráška, Matúše Juráčka a mnoho dalších zvučných jmen české i mezinárodní scény MMA. Sledujte celý turnaj Oktagon 26 živě.

Nepřehlédněte

Štvanice živě!

Po měsíci se opět o slovo hlásí  Oktagon, který vypukne již v sobotu na pražské Štvanici. Samuel Krištofič se utká o dočasný pás šampióna střední váhy s Polákem Naruszczkou. Sledujte celý turnaj Oktagon 26 živě.

VIDEO: MMAA Aréna Cup 35 z pohledu Reinders MMA

Nedávno se uskutečnila akce EVLS PRAGUE EXPO 2018, tedy největší fitness EXPO ve střední Evropě.

Užili jsme si setkání s ambasadory, ochutnávky, soutěže a bohatý doprovodný program. Na ploše 4000 m2 jsme našli také doprovodné sporty – exhibice, workshopy a závody o prize money. Jedním z nich bylo právě MMA.

Mohli jsme zde vidět akci MMAA Aréna Cup 35 a celkem 32 zápasů. Jednalo se o amatérské duely, které ale přinesly rekordní účast. Hostem byl i Karlos Vémola a festival EVLS Prague Expo 2018 zkrátka diváky lákal. Klub Reinders MMA si pro nás připravil video, kde můžeme vidět, jak to na takové akci probíhá.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue