top fight logo export web
Fight Night Challenge

VIDEO: V Brně létaly facky! Frayer ji pleskl soupeři, Vémola dohlédl na Végha a Kincla

Už v pondělí odstartuje dlouho očekávaný boxerský galavečer Fight Night Challenge, který má na kartě spoustu známých jmen. A jak se dalo čekat, vyhrocená atmosféra na sebe nenechala dlouho čekat a první konflikt přišel už při vážení bojovníků a staredownech.

O největší kontroverzi se přesně dle očekávání nepostarali MMA bojovníci, ale rapeři. Respektive raper Frayer Flexking, který svému soupeři Čistychovu vlepil na staredownu facáka. Moderátor Karlos Vémola ale bleskurychle zasáhl a situaci uklidnil. Frayerovi vysvětlil, že tohle by si bojovníci rozhodně neměli dovolovat a že času na rány bude mít zítra v ringu až až.

Ostře sledovaný byl i staredown Attily Végha a Patrika Kincla, kteří si spolu na galavečeru zaboxují také. Kincl vzal zápas hodně narychlo, protože Véghův původní soupeř Newton měl pozitivní nález na COVID-19 a nemohl přicestovat do ČR. Attila je velkým favoritem.

Fight Night Challenge, video

Kromě Attily Végha a Patrika Kincla se na turnaji představí další MMA zápasníci – Samuel Krištofič, Alexander Cverna, Denis Farkaš a rapeři Patrik Rytmus Vrbovský, Čis T (Čistychov), Moloch Vlavo a další. Celý galavečer můžete sledovat 27. 12. od 19:00 skrze placený PPV stream.

Koukáte na turnaje živě? Tak čtěte. Stačí pár kliknutí a máte všechny na jednom místě zdarma. Navíc ještě dostanete za nic 500,- Kč. Kde to dnes vezmete? Sledujte galavečery Oktagon a UFC, klikněte zde.