top fight logo export web
b872f9357de2b0218923105f50ccfca5b0014cc5

VIDEO: Vítovec vs Kozubovský na Heroes Gate, titul si odnesl Matěj Kozubovský

Zápasy s nejlepšími bojovníky klasického boxu, MMA, Muay thai i K-1. To vše přinesl galavečer pod názvem Heroes Gate. V pátek 26. října jsme viděli v aréně pražské Sparty na Podvinném mlýně za přítomnosti kamer O2 TV Sport už 21. pokračování této oblíbené akce napěchované tím nejlepším z bojového sportu.

Hlavním tahákem galavečera, který opět nabídl ukázky několika bojových stylů, byl titulový souboj, v němž se utkali Matěj Kozubovský s Danielem Vítovcem. Fight vyvolaný Kozubovským, respektive jeho trenérem Lubošem Šudou, vyvolal vášnivé diskuze i hodně emocí. Za oba bojovníky mluvili hlavně jejich fanoušci, nakonec se tedy rozhodli utkat tváří v tvář v ringu. A ve hře byl titul organizace WASO.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!