OKTAGON 26 Štvanice živě!

Po měsíci se opět o slovo hlásí Oktagon, který vypukne již v sobotu na pražské Štvanici. Samuel Krištofič se utká o dočasný pás šampióna střední váhy s Polákem Naruszczkou. Na turnaji uvidíme i Pudilovou, Szabovou, Petráška, Matúše Juráčka a mnoho dalších zvučných jmen české i mezinárodní scény MMA. Sledujte celý turnaj Oktagon 26 živě.

Nepřehlédněte

Štvanice živě!

Po měsíci se opět o slovo hlásí  Oktagon, který vypukne již v sobotu na pražské Štvanici. Samuel Krištofič se utká o dočasný pás šampióna střední váhy s Polákem Naruszczkou. Sledujte celý turnaj Oktagon 26 živě.

VIDEO: Vítovec vs Kozubovský na Heroes Gate, titul si odnesl Matěj Kozubovský

Zápasy s nejlepšími bojovníky klasického boxu, MMA, Muay thai i K-1. To vše přinesl galavečer pod názvem Heroes Gate. V pátek 26. října jsme viděli v aréně pražské Sparty na Podvinném mlýně za přítomnosti kamer O2 TV Sport už 21. pokračování této oblíbené akce napěchované tím nejlepším z bojového sportu.

Hlavním tahákem galavečera, který opět nabídl ukázky několika bojových stylů, byl titulový souboj, v němž se utkali Matěj Kozubovský s Danielem Vítovcem. Fight vyvolaný Kozubovským, respektive jeho trenérem Lubošem Šudou, vyvolal vášnivé diskuze i hodně emocí. Za oba bojovníky mluvili hlavně jejich fanoušci, nakonec se tedy rozhodli utkat tváří v tvář v ringu. A ve hře byl titul organizace WASO.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue