top fight logo export web
b058ed262d03ba675a99d0f6654d892d5e55d05f

Viktor Pešta bude zápasit na Night of Warrirors. Organizátoři mu slibují kvalitního soupeře

Konečně se nám začínají odhalovat další karty, které potěší příznivce kvalitní podívané a zejména pak těžkých vah. Viktor Pešta, jehož doprovází cenné zkušenosti z UFC, se 6. dubna představí na galavečeru Night of Warriors.

Jméno soupeře zatím není známo, avšak usilnovně se o tom jedná. Všichni vědí, že si Pešta zaslouží vhodného protivníka, který by mu mohl posloužit jako dobrý odrazový můstek k jeho poslední prohře, jež přišla 9. července 2018 na RCC 3.

„Každý český fanoušek si přeje vidět Viktora zpátky v akci a nyní jim to bude umožněno. Pokusíme se k němu přiřadit kvalitního soupeře. Další podrobnosti však budeme zveřejňovat postupně,“ uvedla organizátorka Monika Soukalová.

Danou novinku o blížícím se Peštově duelu potvrdil i jeho trenér z Penta Gymu Daniel Barták. „Jednání jsou v plném proudu, a pokud se nepřihodí něco neočekávaného, tak to vypadá, že Viktor nastoupí už na galavečeru v Liberci.“

Viktor Pešta bude zápasit na Night of Warrirors

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!