top fight logo export web
b058ed262d03ba675a99d0f6654d892d5e55d05f

Viktor Pešta bude zápasit na Night of Warrirors. Organizátoři mu slibují kvalitního soupeře

Konečně se nám začínají odhalovat další karty, které potěší příznivce kvalitní podívané a zejména pak těžkých vah. Viktor Pešta, jehož doprovází cenné zkušenosti z UFC, se 6. dubna představí na galavečeru Night of Warriors.

Jméno soupeře zatím není známo, avšak usilnovně se o tom jedná. Všichni vědí, že si Pešta zaslouží vhodného protivníka, který by mu mohl posloužit jako dobrý odrazový můstek k jeho poslední prohře, jež přišla 9. července 2018 na RCC 3.

„Každý český fanoušek si přeje vidět Viktora zpátky v akci a nyní jim to bude umožněno. Pokusíme se k němu přiřadit kvalitního soupeře. Další podrobnosti však budeme zveřejňovat postupně,“ uvedla organizátorka Monika Soukalová.

Danou novinku o blížícím se Peštově duelu potvrdil i jeho trenér z Penta Gymu Daniel Barták. „Jednání jsou v plném proudu, a pokud se nepřihodí něco neočekávaného, tak to vypadá, že Viktor nastoupí už na galavečeru v Liberci.“

Viktor Pešta bude zápasit na Night of Warrirors

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.